71-letnia aktorka trenuje sześć razy w tygodniu. Susan Lucci zachwyca figurą

Susan Lucci to amerykańska aktorka, włoskiego pochodzenia, którą szersze grono publiczności może znać z filmu "Joy", w którym zagrała z Jennifer Lawrence. Gwiazda ma 71 lat i wygląda fenomenalnie!

71-letnia Susan Lucci zachwyca figurą 

Która z kobiet nie chciałaby mieć takiej figury jak Susan Lucci. Amerykańska aktorka, włoskiego pochodzenia zachwyca na Instagramie, gdzie chętnie publikuje zdjęcia i wideo jak ćwiczy. Mimo wieku jest w świetnej formie, a jej figura jest godna pozazdroszczenia. 

 

Okazuje się, że choć Susan ma 71 lat nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Co więcej, aktorka trenuje więcej niż niektóre młodsze koleżanki. W jednym z wywiadów przyznała, że zazwyczaj robi to sześć razy w tygodniu, ale nawet kiedy ma odpoczywać i tak wykonuje jakąś, nawet drobną aktywność fizyczną. 

Staram się odpoczywać przez jeden dzień- mówi. Ale mimo wszystko zawsze coś zrobię, ponieważ moje ciało tego pragnie.
 

Susan Lucci zdradza swój sposób na szczupłą sylwetkę 

Okazuje się, że gwiazda zazwyczaj trenuje rano i nie robi tego bez powodu. 

Lubię rano trenować, ponieważ wtedy wiem, bez względu na to, co się stanie przez resztę dnia, zrobiłam coś dobrego dla siebie - mówi.

Punktem zwrotnym w jej trybie treningowym był udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka przyznała wtedy, że musiała trochę podkręcić tempo i poziom treningów. Efektem ubocznym tego jest teraz jej płaski brzuch

 

Głównym przyrządem, który Susan wykorzystuje w treningu jest maszyna Pilates Pro, którą widać na filmikach, które zamieszcza w internecie. Dzięki niemu aktorka pracuje tylko nad tą partią mięśni, którą danego dnia chce. Susan wykonuje nawet do 100 ruchów dziennie na daną partię mięśniową

 

Ponadto gwiazda uwielbia inne aktywności fizyczne takie jak np. tenis. 

Kluczem do sukcesu jest również jej zbilansowana dieta, w której nie brakuje świeżych owoców, warzyw, a także dobrych źródeł białka. 

 

Fani są zachwyceni tym, jak wygląda 71-letnia Susan Lucci , a jej Instagram śledzi już blisko 100 tysięcy obserwatorów. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.