25-letnia Katarzyna Zielińska czeka na święta. Zdjęcie stało się hitem internetu

Katarzyna Zielińska nie raz już udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie, a jej opisy pod starymi zdjęciami są hitem internetu. Tym razem aktorka przypomniała jak czekała na święta, gdy miała 25 lat!

Katarzyna Zielińska ma do siebie dystans 

Chyba żadna inna polska gwiazda nie ma tak ogromnego dystansu do siebie jak Katarzyna Zielińska. Aktorka wielokrotnie na swoim profilu na Instagramie publikowała stare zdjęcie, a opisy pod nimi bawiły fanów do łez. 

 

Tym razem z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia, Katarzyna Zielińska postanowiła przypomnieć jak wyglądała, gdy miała 25 lat, a także dać kilka wskazówek fanom, jak na taką okazję się przygotować żeby wyglądać modnie. Ten post w social mediach już podbija internet! 

25 letnia Katarzyna Zielińska czeka na święta 

Kochani, czas świąteczny zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym stylizacja na dziś „ delikatnie” świąteczna. Czerwień, czerwień, dominująca czerwień, delikatnie można posypać się zbitą na pył bombką, dobrze siedzi na ciele na kleju biurowym, powieki koniecznie w perlistym odcieniu perły i gotowe. Dziewczyny, odsłońmy ramiona i dekolt. Dobrze też jest mieć ze sobą kawałek bielonej gałązki. Dla jeszcze lepszego efektu #dobregowieczoru życzy Zielina - napisała pod zdjęciem.

Nie da się ukryć, że Katarzyna Zielińska ma poczucie humoru. Ponadto gwiazda na zdjęciu, które opublikowała wygląda zupełnie inaczej niż teraz. Na buzi widać kilka kilogramów więcej, a Grażyna Wolszczak zwróciła także uwagę na jej brwi, które wyglądały, jak wyglądały. Zresztą zobaczcie sami.  

 

Katarzyna Zielińska jest piękną aktorką, ale mimo wszystko wielu twierdzi, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej niż wtedy, kiedy miała 25 lat. 

 

Zgadzacie się z tym? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.