Anna Lewandowska też przygotowała promocje na Black friday. Jakie?

Podczas Black friday już nie tylko kupicie ubrania, ale również jedzenie, karnety na siłownię czy nawet diety! Zobacz, jakie promocje dla swoich fanów przygotowała Anna Lewandowska.

Promocje na Black friday u Anny Lewandowskiej 

Anna Lewandowska to prawdziwa  kobieta biznesu. Poza markami takimi jak Foods by Ann czy Baby by Ann, żona Roberta Lewandowskiego ma także centrum treningowe Healthy Center by Ann, a od niedawna również kawiarnię na warszawskim Wilanowie Healthy Store by Ann. Trenerka idzie jak burza i podbija coraz to nowsze obszary. 

Anna Lewandowska również przygotowała dla swoich fanów kilka promocji na Black friday. Jakich? 

Foods by Ann 

Foods by Ann to pierwsze dziecko Anny Lewandowskiej, które już osiągnęło ogromny sukces i nadal się rozwija. Podczas czarnego piątku fani zdrowego odżywiania i superfoods będą mogli zakupić wybrane produkty z rabatem do 30 procent (kod BLACKFRIDAY18) .

Diet & Training by Ann 

Ci, którzy chcieliby w swoje życie na stałe wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i rozpocząć aktywny tryb życia, również znajdą coś dla siebie, bowiem Lewandowska z okazji black friday daje aż 40 procent rabatu na diety oraz treningi w swojej aplikacji! 

Healthy Center by Ann

Dobra wiadomość również dla osób, które chcą skorzystać z oferty Healthy Center by Ann w Warszawie, gdyż Anna Lewandowska przygotowała -20 procent na zakup jednorazowej usługi w swoim centrum.

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA