Black friday u Ewy Chodakowskiej. Rabaty nawet do 70 procent

Black friday obchodzony jest w ostatni piątek listopada. Wszyscy czekają na ten dzień, bo sklepy mają wtedy promocje nawet do 70 procent taniej. Również Ewa Chodakowska przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego.

Black friday w Polsce 

Kto z nas nie lubi wyprzedaży? Na te świąteczne musimy jeszcze poczekać, ale w ostatni piątek listopada obchodzony jest Black friday, czyli dzień, w którym sklepy dają promocję nawet do 70 procent taniej. Coraz więcej marek chcąc zachęcić kupujących kusi sporymi rabatami. To dobry moment żeby zrobić przedświąteczne zakupy, ale również zaopatrzyć się w rzeczy, które będą dobrą motywacją na postanowienia noworoczne. 

W piątek rusza Black FridayW piątek rusza Black Friday www.unsplash.com

Również Ewa Chodakowska, przygotowała dla swoich fanów kilka promocji. Jakich? 

Black friday u Ewy Chodakowskiej 

Trenerka ma w swoim dorobku kilka biznesów. Ewa Chodakowska prowadzi platformę bebio.pl, na której dostępne są plany dietetyczne, telewizja z treningami, a także sklep z jej płytami treningowymi i książkami. Ponadto w tym roku ruszył także jej kolejny biznes ze strojami kąpielowymi Missionswim. Na wszystkie z wymienionych produktów gwiazda przygotowała specjalne rabaty. Co kupicie u niej taniej?

BeActive TV

- 50% rabatu przy zakupie 12 miesięcy dostępu do BeActive TV 

- 49,99 zł zamiast 59,99 zł przy zakupie 3 miesięcy dostępu do BeActive TV

BeDiet

50 procent rabatu na zakup diet BeDiet

BeBio.pl

Rabaty nawet do 70 procent na zakupy na stronie BeBio.pl. Z udzielonych nam informacji wiemy, że promocje obejmują różne produkty

Missionswim

Co charakteryzuje trzy modele przygotowane specjalnie na tę okazję? Przede wszystkim bardzo korzystny koszt zakupu! Marka wsłuchując się w głosy swoich klientek poszukujących produktów przyjaznych cenowo prezentuje modele dostępne już od 245 PLN. To co nie uległo zmianie to jakość i DNA marki, które w nich odnajdziemy - czytamy w informacji marki.

Mini - kolekcja przygotowana z okazji BLACK FRIDAY będzie dostępna w sprzedaży na www.missionswim.com od 19 do 26 listopada 2018 roku. Po tym okresie sprzedaż modeli specjalnych już nie będzie wznawiana.

Missionswim - kolekcja Black FridayMissionswim - kolekcja Black Friday fot. materiały prasowe

Jak widać Ewa Chodakowska w tym roku po raz kolejny zaskoczy swoje fanki. Kupicie coś u niej? 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA