Ta fit girl przesadziła z treningami. Jej ciało wygląda teraz bardzo dziwnie

Moda na fitness trwa. Kobiety marzą o krągłych pośladkach, szczupłych nogach i pięknym wyrzeźbionym brzuchu. Bakhar Nabieva także o tym marzyła, ale po treningach na siłowni jej ciało wygląda zupełnie inaczej.

Bakhar Nabieva, dziewczyna o żelaznych pośladkach 

Aż trudno uwierzyć w to, że ta 24-latka kiedyś była szczuplutką dziewczyną bez większych mięśni. Po morderczych treningach na siłowni ciało Bakhar Nabieva zmieniło się nie do poznania. Dziewczyna dzięki swojej wytrwałości, za którą jest chwalona w sieci zyskała przydomek "Dziewczyna z żelazną pupą", jednak nie wszystkim się to podoba. 

 

Bakhar Nabieva może pochwalić się naprawdę umięśnionym ciałem. Fani zachwycają się nad wąską talią, umięśnionym brzuchem i jędrnymi pośladkami, jednak największą uwagę przykuwają jej masywne uda. To właśnie przez nie dziewczyna wygląda dziwnie, ale ten look pozwolił jej zebrać na Instagramie ponad 2 miliony fanów. 

 

Okazuje się, że treningi na siłowni fit girl zaczęła po tym, jak była prześladowana za swoją chudość. 

Byłam bardzo chudym dzieckiem, miałam cieniutkie nogi i ludzie z klasy nabijali się ze mnie – wspomina Bakhar. – Postanowiłam to zmienić. Miałam dość tego, że ludzie się na mnie gapią. Zaczęłam chodzić na siłownię i któregoś dnia spojrzałam w lustro i zobaczyłam mięśnie.
 

Bakhar marzyła o takiej sylwetce 

Dziewczyna wielokrotnie podkreślała, że taka sylwetka była jej marzeniem, choć wiele osób nie może tego zrozumieć. Co ciekawe Bakhar ma zaledwie 157 cm i waży 56 kg, co może szokować, biorąc pod uwagę fakt, jak wygląda jej ciało. Niemniej jednak jej metamorfoza pozwoliła stać się sławną w sieci i zarabiać tylko i wyłącznie dzięki swojej muskulaturze. Pytanie brzmi jednak, czy udało jej się osiągnąć taki efekt samym treningiem, czy przy pomocy podejrzanych odżywek, które reklamuje na swoim Instagramie

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.