Gwiazda fitness Mel B przyznała się do zażywania narkotyków. "Brałam pięć lub sześć kresek dziennie"

Mel B, jedna z najpopularniejszych trenerek fitness na świecie, przyznała się do uzależnienia od narkotyków i próby samobójczej. Jej wyzwanie wstrząsnęło wszystkimi.

Mel B – popularna trenerka fitness zażywała narkotyki

Mel B to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness na świecie. Dzięki jej programom treningowym setki tysięcy fanów zmieniły tryb życia, postawiły na sport i zdrowie. Niestety świat show-biznesu pochłonął Mel B doszczętnie, bo, jak dowiadujemy się z jej książki, trenerka miała poważne problemy z narkotykami.

Wszystko zaczęło się od ślubu z amerykańskim producentem filmowym, Stephenem Belafonte, co - jak się później okazało - było poważnym błędem ze strony byłej gwiazdy Spice Girls. Problemy małżeńskie spowodowały, że Mel B zaczęła uciekać w używki, które pozwalały jej normalnie funkcjonować w pracy. Dodajmy, że gwiazda nagrywała wtedy telewizyjne show X-Factor, w którym była jednym z jurorów. Mel B sięgała po kokainę nawet sześć razy dziennie, o czym napisała w swojej książce "Brutally Honest".

Byłam smutną, żałosną osobą. Nie miałam kontroli. Prawdopodobnie brałam pięć lub sześć kresek na dzień, przed pracą i po niej. To odrętwiało mój ból – podkreśliła Mel B w „Brutally Honest.
 

Melanie Brown próbowała popełnić samobójstwo 

W książce pojawia się też fragment dotyczący próby samobójczej Mel B. To wyznanie wstrząsnęło fanami na całym świecie. Mel B napisała pożegnalny list do swoich córek i zażyła 200 tabletek aspiryny. Ten krok miał raz na zawsze zakończyć myśli, że jest "brzydka i niepotrzebna", co przez lata wmawiał jej mąż. Niebawem jednak dotarło do niej, że nie może umrzeć i osierocić dzieci. Straciła przytomność, ale na szczęście udało się ją uratować. 

Wydarzyło się to w tym samym czasie, kiedy w telewizji emitowane były na żywo odcinki programu X-Factor. Uwadze widzów nie umknął fakt, że w jednym z nich gwiazda się nie pojawiła. Teraz wiadomo już, dlaczego. Mel B szybko wróciła jednak do sił i pojawiła się na kolejnych nagraniach. Gwiazda wybrała na tę okoliczność kreację bez rękawów, która odsłoniła pokrywające jej ciało siniaki. Media spekulowały, że pobił ją ówczesny mąż, a ona dała mu w ten sposób do zrozumienia, że to definitywny koniec. 

Jak Mel B wygrała z uzależnieniem od narkotyków? 

Ostatecznie gwiazda jest już czysta. Od września tego roku trenerka chodzi na terapię. Stwierdzono u niej zespół stresu pourazowego. Gwiazda postanowiła się leczyć ze względu na dzieci, chce stać się lepszą wersją siebie. 

Choć Melanie rozwiodła się z byłym mężem w grudniu 2017 roku, to do dziś toczy się spór o opiekę nad jedną z córek pary.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.