Healthy Store by Ann. Anna Lewandowska otworzyła kawiarnię. Jakie są ceny?

Anna Lewandowska stworzyła markę Foods by Ann, która okazała się prawdziwą żyłą złota. Trenerka nie osiadła jednak na laurach i w miniony piątek otworzyła pierwszą kawiarnię Healthy Store by Ann.

Healthy Store by Ann - pierwsza kawiarnia Anny Lewandowskiej 

Jakiś czas temu Anna Lewandowska w social mediach pokazała, że w jej ofercie pojawią się soki tłoczone na zimno. Pokazując opakowanie trenerka zdradziła także nazwę nowego miejsca - Healhty Store by Ann. 

Anna Lewandowska otwiera knajpę ze zdrowym jedzeniem. Fani mogą być zachwyceni

Anna Lewandowska stworzyła soki tłoczone na zimnoAnna Lewandowska stworzyła soki tłoczone na zimno www.instagram.com/annalewandowskahpba

Choć na początku nie było wiadomo czy będzie to sklep stacjonarny czy może knajpa, wszystko okazało się w piątkowy wieczór, kiedy to nastąpiło huczne otwarcie na warszawskim Wilanowie. 

Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi ???? W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann . Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej - napisała na Instagramie.
 

Gdzie jest Healthy Store by Ann? 

Pierwsza kawiarnia Anny Lewandowskiej znajduje się na warszawskim Wilanowie w budynku Royal Wilanów, który mieści się przy ulicy Franciszka Klimczaka 1. Okazuje się, że to dopiero początek, bo jeszcze w tym roku kolejny punkt ma się otworzyć w Poznaniu, w Galerii Posnania. 

Healthy Store’ów w najbliższym czasie powstanie więcej. – Spodziewamy się dużego zainteresowania zarówno ze strony klientów, jak i potencjalnych partnerów. W najbliższym czasie planujemy rozwijać własne punkty sprzedaży stacjonarnej, a w dalszej perspektywie również sieć franczyzową. Kolejny punkt pojawi się w poznańskim centrum handlowym Posnania jeszcze w tym roku – mówi Karol Błaszczyk, współzałożyciel Foods by Ann.
 

Jakie są ceny w Healhty Store by Ann? 

W kawiarni żony Roberta Lewandowskiego można nie tylko kupić jej flagowe produkty, ale przede wszystkim napić się kuloodpornej kawy, zjeść zdrową owsiankę, czy modne superfood bowls. Wielu zastanawia się pewnie, jak to wszystko wygląda cenowo i czy nie trzeba wydać fortuny, żeby stołować się u trenerki. 

Ceny smoothie to 15 zł za 300 ml i 17 zł za 400 ml. Owsianka kosztuje 16 zł bez względu na to jaką opcję wybieramy. Za kawę zapłacimy od 8 zł do 14 zł. 

Wybierzecie się? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.