Takich nóg, jak Joanna Przetakiewicz nie ma żadna inna gwiazda. Chodakowska będzie dumna?

Pod koniec roku Joanna Przetakiewicz skończy 51 lat. Gdybyśmy tego nie wiedzieli, prawdopodobnie dali byśmy jej 10 lat mniej. W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki i jak dba o swoje długie nogi?

Joanna Przetakiewicz chwali się długimi nogami 

Najnowsze zdjęcie Joanny Przetakiewicz rozpaliło Instagram do czerwoności. Choć gwiazda nie pokazała na nim nic kontrowersyjnego, to odsłoniła swoje długie, smukłe nogi, których zazdroszczą jej fani. Projektantka w tym roku skończy 51 lat, a wygląda znacznie młodziej. Niedawno wspólnie z Ewą Chodakowską nagrała płytę treningową "Beauty shot", która ma za zadanie wysmuklić i wyrzeźbić ciało, ale bez intensywnego wysiłku. 

Jeżeli trening Chodakowskiej działa, a efektem jego jest szczupła i jędrna sylwetka Joanny Przetakiewicz, to lepszej osoby do reklamy nie mogła sobie Ewa wybrać. 

 

Przetakiewicz chętnie pokazuje jak ćwiczy 

To długie nogi są wielkim atutem gwiazdy, ale nie tylko. Joanna ma krągłe pośladki i smukłe ramiona. Oczywiście, jej ciało jest efektem regularnych ćwiczeń w domu jak i na siłowni. Przetakiewicz chętnie na swój profil na Instagramie wrzuca treningi, na których widać jak trenuje balet, pilates, z gumami czy na świeżym powietrzu. 

 
 
 
 

W polskim show-biznesie jest również kilka innych gwiazd, które zbliżają się do magicznej 50-tki, a i tak wyglądają świetnie. Zaliczyć się do nich może chociażby Kinga Rusin, Hanna Lis czy Małgorzata Kożuchowska. 

Skąpo ubrana Joanna Przetakiewicz tańczy z Ewą Chodakowską. Przyjaciółki nagrały klip

Ewa Chodakowska nagrała płytę z Joanną Przetakiewicz. Projektantka: "Ratunku!"

 

50-letnia Joanna Przetakiewicz pokazała jak ćwiczy. Dzięki temu wygląda jak top modelka?

Co jedzą polskie gwiazdy na śniadanie? Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i inne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.