Anna Lewandowska wsparła akcję charytatywną, ale jednej fance to się bardzo nie spodobało

Co jakiś czas w mediach słyszymy, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wspierają różne akcje charytatywne. Z pewnością o wielu datkach też nie wiemy. Teraz, kiedy trenerka znowu to zrobiła, jednej z fanek to się bardzo nie spodobało.

Anna Lewandowska wspiera fundację Omeny Mensah

Niedawno Omena Mensah przy współpracy z Sarą Boruc stworzyła kolekcję koszul, z których dochód przekazywany zostanie na budowanie szkoły dla dzieci z Ghany. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda robi taki projekt. 

Pomysł wsparła także Anna Lewandowska, która opublikowała zdjęcie w białej koszuli, a także zachęciła swoich fanów do tego, by tak jak ona wsparli fundację. 

Chciałabym Was także namówić do wsparcia wspaniałej akcji charytatywnej WOMEN FOR TOLERANCE, stworzonej przez fundację @omenaafoundation by @omenaamensah . A ta piękna koszula, którą mam na sobie została zaprojektowana przez @mannei_is_her_name Dochód ze sprzedaży tych koszul zasili konto budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie.
 

Większość fanów jest zachwycona nie tylko pomysłem, ale głównie projektem koszuli. W komentarzach możemy przeczytać sporo pozytywnych słów kierowanych w stronę Sary Boruc, która brała udział przy projekcie. 

Niestety, jedna z fanek nie wyraziła swojej aprobaty, a wręcz zarzuciła Annie Lewandowskiej, że powinna wspierać polskie rodziny i dzieci. 

Anna Lewandowska skrytykowana przez fankę

Wszystko fajnie fajnie ale nie rozumiem dlaczego @annalewandowskahpba nie pomoc dzieciom w POLSCE jest tyle dziec, które potrzebują książek, materiałów do nauki już nie mowie o jedzeniu i to w Polsce w kraju, z którego pochodzisz !!!!! Myślę, że te pieniądze jest znacznie lepiej spożytkować w Polsce by nowe pokolenia POLSKICH DZIECI miało lepszy start. Dużo fundacji ciśnie pieniądze do Afryki ale tam jest naprawdę mnóstwo bogatych, którzy mogliby pomagać w swoim kraju, a tego nie robią bo wolą czerpać pieniądze z europejskich fundacji, a oni sami opływają w luksusach !!!! Zastanówcie się, czy nie lepiej sfinansować remonty szkól w POLSCE żeby nasze POLSKIE DZIECI miały się gdzie uczyć, żeby dzieci miały naukę na odpowiednim poziomie, żeby dzieci z POLSKICH biednych rodzin miały książki czy zapewniony transport do szkoły Nasze POLSKIE DZIECI nie te z Afryki bo my pochodzimy z POLSKI nie z Afryki!!!!! - napisała pod zdjęciem Anny Lewandowskiej. 

Trenerka nie odpowiedziała na zaczepny komentarz, ale zrobiła to inna obserwatorka. 

Można pomagać i w Polsce i w Afryce... Proponuję poczytać jakie pieniądze Ania przeznacza na pomoc potrzebującym w Polsce, a i tak nie wiemy o wszystkim bo większość robi po cichu. Wstyd mi za takich ludzi jak ty... - napisała.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Anna i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na remont jednego z oddziałów w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a także przekazali pieniądze ze swojej imprezy urodzinowej na tę samą placówkę. Prawdopodobnie o wielu datkach również nie wiemy. W tej kwestii nie można jej zarzucić, że nie pomaga, bo trenerka robi to regularnie i na wielką skalę. 

Anna Lewandowska okrzyknięta najbardziej wpływową WAGs w Niemczech

Anna Lewandowska dostanie swój program w telewizji? Jedna ze stacji jest mocno zainteresowana

 

Anna Lewandowska w spocie TVN. Trenerka pokazała pierwszy projekt w akcji #podarujmisia

Anna Lewandowska jak gwiazda Hollywood. Odważny dekolt przyciągnął wzrok wszystkich

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.