Yanet Garcia najseksowniejszą pogodynką na świecie. Jej wysportowane ciało robi wrażenie

Każdy z nas ogląda prognozę pogody, żeby dowiedzieć się czy będzie ciepło czy zimno. W Meksyku fani oglądają ją jeszcze z jednego powodu - seksownej pogodynki Yanet Garcia.

Yanet García okrzyknięta najseksowniejszą pogodynką na świecie

Yanet García ma 28 lat, pochodzi z Meksyku i robi zawrotną karierę w tamtejszej telewizji jako pogodynka. Jej uroda i wysportowane ciało przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów. 

 

Yanet uwielbia podkreślać swoje krągłe pośladki i szczupłą sylwetkę dopasowanymi stylizacjami. Okazuje się jednak, że kobieta przeszła sporą metamorfozę i nie zawsze wyglądała tak jak teraz. 

Metamorfoza Yanet García

"Nigdy się nie poddawaj" - takim hasłem kieruje się Yanet w życiu. To właśnie w ten sposób również podpisała zdjęcie, na którym widać jak ogromną metamorfozę przeszła. Garcia zawsze była szczupła, ale to jak wygląda teraz jest godne podziwu. 

 

Gwiazda meksykańskiej telewizji jest nie tylko pogodynką, ale również miłośniczką ćwiczeń na siłowni i fitnessu. Kobieta chętnie na swoim Instagramie chwali się zdjęciami i filmikami z treningów. 

 
 

Yanet García ma także swój kanał na Youtube, który śledzi już ponad pół miliona obserwatorów. 

Yanet García na Instagramie 

Jej imponująca figura tak podoba się fanom z całego świata, że na Instagramie śledzi ją już ponad 8 milionów obserwatorów! Kariera pogodynki i influencerki pozwoliła jej dorobić się około 3 milionów dolarów majątku.

Yanet García uważana jest za najseksowniejszą pogodynkę na świecie. Zgadzacie się z tym? 

 

Jennifer Lopez rozpaliła Instagram do czerwoności. Kusicielka jakich mało

Jennifer Lopez napięła mięśnie. Nie przesadziła z siłownią?

Sposób Jennifer Lopez na umięśnione ciało? To nie dieta, a specjalny trening

Wiemy jak Jennifer Lopez udało się tak wyrzeźbić brzuch! Zobacz, jak wyglądają jej ćwiczenia

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA