To już pewne "Brzydula" wraca po 10 latach. Jak zmienili się główni bohaterowie?

Perypetie Uli Cieplak i Marka Dobrzyńskiego 10 lat temu śledzili wszyscy w serialu "Brzydula" na antenie TVN. Okazuje się, że już wkrótce będzie kontynuacja kultowego serialu. Jak teraz wyglądają główni bohaterowie?

Serial "BrzydUla 2" wraca po 10 latach 

W 2008 roku "Brzydula" była jednym z najlepiej oglądających się seriali w TVN. Perypetie Julii Kamińskiej, która wcieliła się w rolę Uli Cieplak i Filipa Bobka grającego Marka Dobrzyńskiego codziennie oglądały tysiące fanów. Choć produkcja skończyła się w 2009 roku, to po 10 latach znowu powraca. Skąd o tym wiemy? Julia Kamińska na Instagramie opublikowała post, w którym widzimy pierwszą stronę scenariusza do "BrzydUli 2". 

 

Fani są zachwyceni! Większość z nich w komentarzach pisze, że jeżeli do obsady wróci Kamińska i Bobek to kupują produkcję w stu procentach. 

Tak zmieniła się Julia Kamińska na przestrzeni lat 

Julia Kamińska zyskała sławę właśnie dzięki temu serialowi. Na początku produkcji widzimy dziewczynę z zakręconą grzywką, ogromnymi okularami i aparatem na zębach. To właśnie taką pokochali ją widzowie. Jak teraz wygląda? 

Julia Kamińska i Filip Bobek w serialu 'Brzydula'Julia Kamińska i Filip Bobek w serialu 'Brzydula' www.filmweb.pl

Julia zdecydowanie się zmieniła. Ma świetnie dopasowaną fryzurę, uznawana jest za jedną z najlepiej ubierających się gwiazd, a do tego uwielbia podkreślać swoje seksowne ciało. 

 
 

Filip Bobek przeszedł ogromną metamorfozę 

Nie tylko Kamińska, ale również Filip Bobek bardzo zmienił się od pierwszego odcinka "Brzyduli". Aktor uważany jest za jednego z najprzystojniejszych w polskim show-biznesie. Od dłuższego czasu Bobek intensywnie też ćwiczy na siłowni, a efekty widać gołym okiem. 

 
 
 

Póki co nie mamy potwierdzenia czy Filip i Julia znów wcielą się w swoich serialowych bohaterów, ale z pewnością produkcja kolejnego sezonu bierze ich pod uwagę

Co u innych bohaterów "Brzyduli"? 

Pamiętacie Violettę Kubasińską, w którą wcieliła się Małgorzata Socha? Jej teksty z serialu zyskały już miano kultowych, a ona była ulubienicą widzów. Również ona bardzo się zmieniła na przestrzeni lat. Niedawno Socha po raz trzeci została mamą! Czy również ona wróci do obsady? Czas pokaże. 

 
 

Czekacie na "Brzydulę 2"?

Julia Kamińska wspomina swój look brzyduli. Choć teraz jest prawdziwą seksbombą, widać, że ma do siebie dystans. Zobacz, jak zmieniła się utalentowana aktorka

Julia Kamińska Święta spędziła na Karaibach, a na jej Instagramie zdjęcia w skąpym bikini. Jak milion dolarów!

Znana aktorka zapowiada powrót do formy: 'Nie będę musiała przybierać niewygodnych póz, żeby prezentować się względnie zgrabnie'

Pamiętacie Julię z zespołu T.a.t.u? Piosenkarka w ogóle nie przypomina siebie z tamtych lat. Zobaczcie jej metamorfozę

 
Więcej o: