Modelka z bielactwem podbija świat mody. Winnie Harlow debiutuje u Victoria's Secret

Winnie Harlow, dzięki swojej nietuzinkowej urodzie jest coraz bardziej pożądana przez świat mody. Modelka właśnie zadebiutowała na wybiegu Victoria's Secret. Jak udało jej się osiągnąć taki sukces?

Winnie Harlow to modelka z bielactwem 

Dotychczas modelki kojarzyły nam się, z tym że są piękne i niesamowicie szczupłe. Teraz coraz częściej możemy zaobserwować trend na nietuzinkowość i inność. Winnie Harlow doskonale wpisuje się w ten klimat, ponieważ cierpi na bielactwo. Choć mogłoby się wydawać, że choroba nie pozwoli jej osiągnąć sukcesu, to w tym wypadku jest ona jej ogromnym atutem, który został dostrzeżony przez największe domy mody.

Już jakiś czas temu o modelce było głośno, właśnie ze względu na to, że nie kryje się ze swoją dolegliwością, ale robi z niej atut. 

 

Projektanci z całego świata marzą o tym, by wystąpiła w ich kampaniach, czy pokazach. Ostatnio podczas amerykańskiej premiery kolekcji H&M x Moschino również mogliśmy zobaczyć ją na wybiegu.

 

To jednak nie koniec jej sukcesów, a dopiero początek, bo lista jest naprawdę długa. Modelka chodziła na wybiegu u takich projektantów jak: Philipp Plein, Tommy Hilfiger, czy Jerremy Scott. Fani muzyki Sama Smitha, także mogli zobaczyć ją w teledysku do piosenki "Promises". 

Niedawno Winnie została Aniołkiem Victoria's Secret. 

Winnie Harlow na wybiegu Victoria's Secret 

Dołączenie do elitarnej rodziny Aniołków Victoria's Secret jest ogromnym sukcesem. W tym roku modelka zadebiutowała na wybiegu, gdzie zrobiła naprawdę niesamowite show. Winnie, choć nie wygląda, jak inne kobiety właśnie swoją innością podbiła serca publiczności. Fani z całego świata zachwycają się nad jej urodą, co można również zauważyć na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 4,6 miliona obserwatorów.

 

Przykład Winnie jest ogromną motywacją dla wielu kobiet, które również zmagają się z tą chorobą. Wiele z nich dotychczas kryło się ze swoimi wadami, a dzięki niej ma większą odwagę pokazywać się bez zakrywania swoich defektów skóry. 

Winnie Harlow ma 24 lata i szturmem podbija wielki świat mody. Podejrzewamy, że to dopiero początek jej zawrotnej kariery, którą warto obserwować. 


Modelka plus size Tess Holliday przekracza granice dobrego smaku. Czy to już niezdrowe promowanie otyłości?

Ashley Graham. Modelka plus size, która walczy z dyskryminacją w branży

 

Ashley Graham - modelka XXL - reklamuje stroje kąpielowe. Bez retuszu! Czy to nawoływanie do akceptacji ciała, czy pochwała otyłości?

'Wolę być silna, niż chuda'. Iskra Lawrence, modelka plus size walczy o akceptowanie swojego ciała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.