Kate Middleton zawsze była szczupła, ale najnowsze doniesienia o jej wadze są przerażające

Niedawno zagraniczne portale pisały o tym, że księżna Kate Middleton cierpi na zaburzenia odżywiania. Teraz brytyjski tabloid podaje ile ważny i liczba ta jest przerażająco niska.

Kate Middleton cierpi na zaburzenia odżywiania?

Po tym, jak świat obiegło zdjęcie bardzo szczupłej Kate Middleton, zaczęło się plotkować o tym, że może ona cierpieć na zaburzenia odżywiania, tak samo, jak księżna Diana. Fani zaczęli martwić się o żonę księcia Williama, a niektórzy nawet zastanawiali się, czy to mały Louis nie daje jej się tak mocno we znaki.

 

Na tych zdjęciach rzeczywiście widać bardzo szczupłą sylwetkę Kate Middleton. Trudno w to uwierzyć, że Middleton rodziła kilka miesięcy temu. 

Waga Kate Middleton jest przerażająco niska 

Brytyjski tabloid podejrzewa, że Kate Middleton jest w czwartej ciąży, jednak ta informacja nie została w żaden sposób potwierdzona. W tym samym artykule pojawiła się informacja dotycząca wagi księżnej. Ta informacja jest wręcz szokująca, bo wazy ona zaledwie 96 funtów, co w przeliczeniu wynosi zaledwie 43,5 kilograma! Biorąc pod uwagę fakt, że księżna Cambridge ma 175 cm wzrostu, to jej waga jest zdecydowanie za niska.

 

Przypomnijmy, że Middleton jest po trzech porodach, z czego ostatni był zaledwie kilka siedem miesięcy temu, a już wróciła do sylwetki sprzed ciąży, a nawet jeszcze bardziej schudła. 

Czy plotki o zaburzeniach odżywiania w tym wypadku mają swoje potwierdzenie? 

Kate Middleton drastycznie schudła i wygląda na zmęczoną. Cierpi na chorobę księżnej Diany?

Książę William powiedział jaki jest ulubiony fast food księżnej Kate. Rodzina Królewska wie?

 

5 trików Meghan Markle na szczupłą sylwetkę

Znana aktorka, po raz kolejny mocno skrytykowana przez fanów. Co było przyczyną hejtu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.