Ewa Chodakowska w kontrowersyjnej bluzie wywołała burzę w sieci. Fanki zniesmaczone

Ewa Chodakowska ma rzesze swoich fanów, którzy śledzą każdy jej krok. Gwiazda w sieci opublikowała fotkę w bluzie z wulgaryzmem, a w komentarzach zaczęła się afera. Jest się o co spierać?

Ewa Chodakowska w kontrowersyjnej bluzie 

Ewa Chodakowska, choć uwielbia seksowne stylizacje w większości przypadków i tak wybiera te bardziej sportowe. Trenerka na swoim Instagramie poinformowała, że leci właśnie do Amsterdamu na kolejne spotkanie ze swoimi fanami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie bluza z kontrowersyjnym napisem, którą miała na sobie. Co takiego było tam napisane? Słowo "Bitch". Dodajmy, że ubranie jest z kolekcji modelki, Magdaleny Frąckowiak, która znana jest z tego, że lubi szokować.

Ewa Chodakowska w bluzie Magdaleny FrąckowiakEwa Chodakowska w bluzie Magdaleny Frąckowiak www.instagram.com/chodakowskaewa

Pod postem Chodakowskiej rozpoczęła się prawdziwa afera. Część jej fanów komentowała, że bluza jest super, a reszta, że to już jest lekka przesada i niektórym osobom nie wypada robić takich rzeczy.

Ewa w wielu komentarzach podkreślała, że znaczenie słowa "bitch", niekoniecznie musi być obraźliwe i wulgarne i, że ona tłumaczy je jako "zołza". Tym samym przyznała się do tego, że choć przez większość czasu jest do rany przyłóż, to czasem zdarza jej się być wredną.

Ewa Chodakowska przesadziła? 

Wielu obserwatorów broni Chodakowskiej, że przecież nic takiego nie zrobiła, założyła bluzę z takim napisem, który w Stanach czy Wielkiej Brytanii używany jest w normalnym slangu i to w pozytywnym kontekście. Niektórzy z jej fanów piszą jednak, że jest osobą wierzącą, o czym głośno mówi, obserwują ją dzieci i przykład, który daje przez takie zachowanie, nie jest dobry.

Kto ma w tym wszystkim rację? 

Ewa Chodakowska pokazała swoje kolejne dziecko. Komentuje Przetakiewicz: "Jakie śliczne"

Nowy trener w teamie Ewy Chodakowskiej to prawdziwe ciacho. Paweł Leśnikowski wygląda jak Adonis

 

Ostra Ewa Chodakowska "Wrzucam motywacje na dzień dobry od pupy strony. Wrażliwi zamykają oczy"

Skąpo ubrana Joanna Przetakiewicz tańczy z Ewą Chodakowską. Przyjaciółki nagrały klip

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.