Deynn zapowiada "W 2019 roku wydamy dwie książki". Majewski komentuje o czym będą

Deynn i Majewski swoją pierwszą książkę wydali w 2017 roku. W pierwszym tygodniu została okrzyknięta bestsellerem. Już teraz zapowiadają dwie kolejne w nadchodzącym roku.

Deynn i Majewski napisali wspólnie książkę 

Marita Surma Majewska i jej mąż Daniel w 2017 roku chcieli podbić rynek wydawniczy i poniekąd im się to udało. Ich książka "Trening życia" już w pierwszym tygodniu sprzedaży zyskała miano bestsellera. Spotkania organizowane w Empikach w całej Polsce były oblegane przez setki, jak nie tysiące fanów, którzy często godzinami czekali na to, by ich idole podpisali im kupione egzemplarze. 

 

Deynn zapowiedziała, że w 2019 roku wyda dwie książki 

Deynn po tym, jak jej mąż rozpoczął karierę na Twitterze również założyła sobie tam konto. Choć na początku nie wiedziała jak to do końca działa, teraz widać, że odnajduje się na Twitterze jak ryba w wodzie.

Jakiś czas temu blogerka ogłosiła, że w 2019 roku wyda aż dwie książki. 

Po opublikowanym komunikacie wielu zastanawiało się, co znajdzie się w kolejnych lekturach przygotowanych przez parę. Daniel postanowił nie trzymać dłużej w niepewności fanów i na swoim profilu zrobił mały spoiler. 

Czy Deynn opisze swój konflikt z siostrą, ślub i ucieczkę do Stanów Zjednoczonych? Zobaczymy. Pewne jest natomiast to, że fani już nie mogą się doczekać kolejnych publikacji fit gwiazd. 

Deynn na Twitterze. Blogerka ostro zaczyna od kontrowersyjnych treści o jej mężu

Deynn pokazała jak wyglądała zanim poznała Daniela. Diametralna różnica w jej wyglądzie

 

Deynn pominięta w rankingu na fit gwiazdę. "Pasowałam jak robili rekord sprzedaży ze mną na okładce"

Deynn została twarzą margaryny? Zdjęcie na Instagramie blogerki zastanawia

Więcej o:
Copyright © Agora SA