Anna Lewandowska okrzyknięta najbardziej wpływową WAGs w Niemczech

Anna Lewandowska według niemieckiego magazynu "Bild" została wybrana najbardziej wpływową WAGs w Niemczech. To kolejny ogromny sukces trenerki.

Anna Lewandowska zdominowała inne WAGs 

Okazuje się, że Anna Lewandowska nie tylko w Polsce ma ogromną rzeszę fanów, ale również w Niemczech wzbudza pozytywne emocje. Żona Roberta Lewandowskiego właśnie została okrzyknięta najbardziej wpływową WAGs w tamtejszej bundeslidze. Najpopularniejszy niemiecki tabloid "Bild" stworzył ranking, w którym partnerki piłkarzy były oceniane w czterech kategoriach: społeczność, sport, glamour oraz wpływ na karierę męża. Lewandowska zdeklasowała wszystkich i wygrała w każdej z kategorii tym samym zwyciężyła w całym zestawieniu. 

 

Póki co gwiazda nie odniosła się w żaden sposób do zwycięstwa. 

Choć w Polsce nie ma takich rankingów, nie można zaprzeczyć temu, że to właśnie Anna Lewandowska jest najbardziej rozpoznawalną WAGs, nie tylko ze względu na swojego męża, ale również działalność, którą prowadzi samodzielnie. 

Anna Lewandowska pobiła kolejny rekord 

W tym samym czasie co magazyn "Bild" opublikował wyniki, Anna Lewandowska cieszyła się z czegoś innego. Jej obozy treningowe zawsze wyprzedają się w kilkanaście minut. Tym razem fanki żony Roberta Lewandowskiego przeszły same siebie, bo wykupiły wszystkie miejsca w 8 minut! 

Podczas kolejnej edycji w styczniu 2019 roku udział w campie weźmie aż 100 osób, o czym poinformowała na swoim Instagramie. 

 

Czym jeszcze zaskoczy nas Anna Lewandowska? 

Anna Lewandowska wspomina. Trenerka pokazała zdjęcie sprzed 4 lat. Zmieniła się?

Anna Lewandowska dostanie swój program w telewizji? Jedna ze stacji jest mocno zainteresowana

 

Anna Lewandowska w spocie TVN. Trenerka pokazała pierwszy projekt w akcji #podarujmisia

Anna Lewandowska jak gwiazda Hollywood. Odważny dekolt przyciągnął wzrok wszystkich

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.