Weronika Książkiewicz na okładce Be Active. Aktorka ma pośladki jak Jennifer Lopez

Aktorka Weronika Książkiewicz jest bardzo aktywna fizycznie. Niedawno wzięła udział w obozie Anny Lewandowskiej, trenuje w jej warszawskim centrum, a teraz pojawiła się na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej.

Weronika Książkiewicz na okładce Be Active 

Ewa Chodakowska na okładki swojego magazynu Be Active zaprasza najróżniejsze gwiazdy. Niekiedy jej wybory nie są trafione, tak było chociaż w przypadku youtuberki Littlemonster96, której fani zarzucili, że w ogóle nie trenuje więc nie powinna być twarzą takiego magazynu. Nie można tego samego powiedzieć o Weronice Książkiewicz, która ma wręcz atletyczną budowę ciała. Szczupła i umięśniona sylwetka jest jej wielkim atutem, a zdjęcie brzucha, na którym rysował się sześciopak zaskoczyło wszystkich. 

Jak się później okazało zdjęcie zostało zrobione właśnie podczas sesji okładkowej dla magazynu Ewy Chodakowskiej. Co prawda to nie ono jest na okładce, ale warto je przypomnieć. 

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz www.instagram.com/weronikaksiazkiewicz

Takiej formy pozazdrościć jej mogą nawet trenerki fitness! Wróćmy jednak do zdjęcia okładkowego. Weronika Książkiewicz pozuje na nim w czerwonym jednoczęściowym stroju kąpielowym. Choć nie widzimy jej umięśnionego brzucha to w oczy rzuca się jej pupa, która spokojnie mogłaby konkurować z pośladkami Jennifer Lopez. 

Weronika Książkiewicz na okładce Be ActiveWeronika Książkiewicz na okładce Be Active www.instagram.com/weronikaksiazkiewicz

Dzięki czemu zawdzięcza taką sylwetkę? 

Weronika Książkiewicz trenuje w Healthy center by Ann 

Weronika Książkiewicz jakiś czas temu była na obozie w Dojo Stara Wieś u Anny Lewandowskiej. Aktorce tak bardzo podobał się camp, że pod wspólnym zdjęciem z trenerką napisała: 

Aniu myślałam co mam napisać ale nie mogę znaleźć odpowiednich słów, które oddadzą to co mam w tej chwili w głowie i w sercu , to co dostałam i to co sama wywalczyłam... Dziękuje Ci za to za jesteś, jaka jesteś i za to czym się nieustannie dzielisz. Ps: i tak będą gadać wiec nie daj się dłużej prosić i zarezerwuj mi całe Dojo na następny Camp. 

Po tym aktorka rozpoczęła również w warszawskim centrum Lewandowskiej - Healthy center by Ann, gdzie trenuje pod okiem prawej ręki Anny Lewandowskiej, trenerem Kubą Głąbem. Widać, że treningi sprawiają jej naprawdę wielką przyjemność, co przekłada się na takie efekty, które widzimy na zdjęciach powyżej. 

 

Spocona Weronika Książkiewicz po treningu z Anną Lewandowską "Dziękuje Ci za to że jesteś"

Anna Lewandowska jak gwiazda Hollywood. Odważny dekolt przyciągnął wzrok wszystkich

 

Anna Lewandowska dostanie swój program w telewizji? Jedna ze stacji jest mocno zainteresowana

Pamiętacie selfie Chodakowskiej i Lewandowskiej? Ewa opowiada o tym co się za nim kryje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.