Reakcja Adele na powrót Spice Girls hitem internetu. Jej zdjęcie polubiło ponad 2 miliony fanów

Kilka dni temu Spice Girls ogłosiło swój wieli powrót. Niestety girlsband występować będzie bez Victorii Beckham, jednak rzesze fanów i tak są zachwycone. Zalicza się do nich również Adele, której reakcja okazała się hitem internetu.

Spice Girls ruszy w trasę koncertową 

To już pewne! Spice Girls w 2019 roku ruszy w trasę koncertową. Plotki o ich powrocie na scenę były od dawna, jednak na oficjalne potwierdzenie musieliśmy jeszcze trochę poczekać. Teraz już wiemy, że Spice Girls wystąpi na sześciu stadionach w Wielkiej Brytanii, jednak w zespole zabraknie Victorii Beckham, która nie zdecydowała się na wielki come back. W grupie pozostają nadal  Mel B, Emma Bunton, Melanie C i Geri Halliwell.

 

Spice Girls powraca. W girlsbandzie zabraknie największej gwiazdy.

Adele cieszy się z powrotu Spice Girls 

Takiej reakcji fanów mogliśmy się spodziewać. Kiedy kilka dni temu powstało oficjalne konto Spice Girls na Instagramie liczba fanów momentalnie wzrosła do ponad 200 tysięcy i cały czas rośnie. W komentarzach czytamy: 

Nasz ulubiony zespół powraca. Nie mogę się doczekać!
To się dzieje naprawdę! <3

Okazuje się, że nie tylko fani cieszą się z wielkiego powrotu girlsbandu, ale również inne gwiazdy. Hitem internetu stała się reakcja Adele na wiadomość o trasie koncertowej Spice Girls w 2019 roku. Co zrobiła piosenkarka? Opublikowała stare zdjęcie na Instagramie, na którym siedzi w piżamie na tle plakatów Spice Girls. Jej reakcja idealnie odzwierciedla to jak się teraz czuje, co zresztą mogliśmy również przeczytać w poście pod fotką. 

Tak właśnie się teraz czuję! Jestem gotowa! - napisała.
 

Warto dodać, że zdjęcie polubiło już ponad 2 miliony fanów, a Adele opublikowała je we wtorek. 

Wy też tak cieszycie się na powrót Spice Girls? 

To zdjęcie Adele jest najlepszym zdjeciem z siłowni, jakie widziałyśmy w tym roku

Pokaz Victoria's Secret 2018. Wśród modelek Kendall Jenner, Gigi Hadid i kilka nowych nazwisk

Joanna Krupa chce wrócić do formy po wakacjach na Bora Bora. Widać, że przytyła?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.