Spice Girls powraca. W girlsbandzie zabraknie największej gwiazdy. Kogo?

Spice Girls to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych girls bandów wszech czasów. Okazuje się, że zespół powraca do koncertowania, ale bez jego największej gwiazdy. Czy bez niej też osiągną taki sukces?

Spice Girls znów wraca do koncertowania 

Pamiętacie piosenkę "Wannabe"? Już wkrótce ponownie będziecie mogli ją usłyszeć na żywo. Potwierdziły się oficjalne plotki dotyczące reaktywacji Spice Girls. W mediach od dłuższego czasu chodziły słuchy, że zespół ponownie będzie koncertował. Wielu zastanawiało się czy będzie to cały czas taki sam skład czy może pojawi się ktoś nowy w szeregach Spicetek? 

 

Trasa koncertowa rozpocznie się w czerwcu 2019 roku i obejmować będzie sześć występów na największych stadionach w Wielkiej Brytanii. 

  • 1.06.2019 Manchester, Etihad Stadium
  • 3.06.2019 Coventry Ricoh Stadium
  • 6.06.2019 Sunderland Stadium Of Light
  • 8.06.2019 Edinburgh BT Murrayfield Stadium
  • 10.06.2019 Bristol Ashton Gate Stadium
  • 15.06.2019 London Wembley Stadium

Spice Girls w pełnym składzie? 

Fani zespołu podczas koncertów na scenie nie zobaczą Victorii Beckham, która zrezygnowała z występu podczas turnee po Wielkiej Brytanii. Projektantka opublikowała na Instagramie stare zdjęcie z innymi dziewczynami i napisała: 

Nie dołączę do dziewczyn na scenie, ale pragnę podkreślić, że bycie w Spice Girls było niezwykle ważną częścią mojego życia i życzę im mnóstwo zabawy podczas przyszłorocznej trasy. Jestem przekonana, że zaprezentują wspaniałe show, a starzy i obecni fani będą się świetnie bawić - napisała Victoria Beckham. 

W szeregach Spice Girls pozostają: Mel B, Emma Bunton, Melanie C i Geri Halliwell i to one będą na żywo występować dla swoich fanów. W ramach promocji trasy i reaktywacji girlsbandu powstał nawet krótki film, który już został okrzyknięty hitem internetu. 

 

W poprzednich latach bilety na koncert kosztowały około 600 zł i można się spodziewać, że cena tym razem będzie podobna. 

Wybierzecie się na któryś z koncertów? 

 

Pamiętacie 'Spice Girls'? W tym roku znów je usłyszymy. Jak zmieniły się piosenkarki? Niektóre z nich są nie do poznania

Była Spice Girl ma 45 lat, a brzuch lepszy niż Chodakowska i Lewandowska razem wzięte

 

Popularna gwiazda lat 90. chwali się swoim wysportowanym ciałem na Instagramie

Wrzuciła TO zdjęcie i udowodniła, że ma BOSKIE ciało, a jej treningi są SKUTECZNE!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.