Joanna Krupa chce wrócić do formy po wakacjach na Bora Bora. Widać, że przytyła?

Joanna Krupa ze swoim mężem odpoczywała na Bora Bora. Piękna modelka chwaliła się seksownymi zdjęciami w bikini, jednak pod koniec wyjazdu stwierdziła, że czas wrócić do formy. Widać, że przytyła?

Joanna Krupa na Bora Bora

Joanna Krupa wspólnie z mężem wybrała się na rajskie wakacje na Bora Bora. Okazuje się, że wspólny wypad to nie tylko wakacje, a miesiąc miodowy. Przypomnijmy, że modelka wyszła za mąż za Douglasa Nunesa 4 sierpnia 2018 roku. 

 

Ślub Krupy dla wielu był nie lada zaskoczeniem. Dlaczego? Bo Joanna Krupa swojego męża poznała zaledwie rok przed ślubem. Mimo wszystko szybka decyzja o sformalizowaniu związku wyszła jej na dobre, bo widać, że jest ona naprawdę szczęśliwa, a także coraz więcej mówi o tym, że chciałby zostać mamą

Para wybrała się w podróż poślubną do bajecznego miejsca, jakim jest Bora Bora. Joanna na swój Instagram wrzucała mnóstwo zdjęć w bikini, odsłaniając swoje szczuplutkie ciało. 

 
 

Patrząc na te zdjęcia, trudno się doszukać jakiś dodatkowych kilogramów na wadze u Joanny Krupy, jednak ona sama twierdzi inaczej. 

Joanna Krupa chce schudnąć? 

Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie opatrzone opisem: 

Bora Bora było niesamowite, ale za dużo było (tutaj emotikonki jedzenia, słodyczy i alkoholu). Czas wrócić do takiej formy.
 

Ten post może świadczyć o tym, że modelka pragnie wrócić do formy. Pytanie brzmi, czy rzeczywiście Krupie się przytyło? Jej zdjęcia z wakacji na to nie wskazują. Również jej fani uważają, że wygląda naprawdę dobrze. 

Potrzebna jej dieta? 

Szczupła figura Krupy nie wymaga wielu wyrzeczeń, a kaloryczność jej diety jest wysoka

Joanna Krupa nadal będzie wstawiać odważne zdjęcia! "Hejtują mnie nieszczęśliwi ludzie"

Ewa Chodakowska pokazała swoje kolejne dziecko. Komentuje Przetakiewicz: "Jakie śliczne"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.