Ewa Chodakowska pokazała swoje kolejne dziecko. Komentuje Przetakiewicz: "Jakie śliczne"

Temat ciąży Ewy Chodakowskiej w mediach poruszany jest już od dawien, dawna. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, a pod nim podpis "Kolejne "dziecko" gotowe". Post skomentowała przyjaciółka Ewy, Joanna Przetakiewicz. O co chodzi?

Ewa Chodakowska idzie jak burza 

Trenerka każdą wolną chwilę spędza na planowaniu, nagrywaniu i tworzeniu kolejnych materiałów dla swoich fanów. Nie ma miesiąca, w którym Chodakowska by czegoś nie wypuściła. Niedawno nagrała płytę z Joanną Przetakiewicz, chwilę później stworzyła kalendarz na 2019 rok, a teraz pokazała swój kolejny projekt. 

Ewa Chodakowska mówi o nim pieszczotliwie kolejne "dziecko", a Joanna Przetakiewicz się nad nim zachwyca. Co nowego wymyśliła trenerka? 

Ewa Chodakowska idzie jak burza. Właśnie wypuściła kolejny produktEwa Chodakowska idzie jak burza. Właśnie wypuściła kolejny produkt www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska pokazała swoje "dziecko"

Trenerka w swoim dorobku ma kilkanaście płyt DVD, a także książek z przepisami. Tym razem do jej "rodziny" właśnie dołączyło kolejne dziecko, a mianowicie książka "Fit and sweet". 

TADAAAAAAAM! Kolejne „dziecko” gotowe #comingsoon. Jak Ci się podoba? Nie będę ściemniać.. i jeśli dobrze się znamy, nie zaskoczę Cię. UWIELBIAM DESERY!! Prowadząc zdrowy styl życia, znalazłam bez problemu miejsce na ZDROWE, pełnowartościowe desery, które smakują GENIALNIE, są proste w przygotowaniu i zaspokajają nawet najbardziej wybredne podniebienia - czytamy na Instagramie Ewy Chodakowskiej.

Książka powstała przy współpracy z dietetyczką Chodakowskiej, a także jednym z jej trenerów. 

Nowa książka Ewy Chodakowskiej 'Fit and sweet'Nowa książka Ewy Chodakowskiej 'Fit and sweet' www.instagram.com/chodakowskaewa

"Fit and sweet" nowa książka Ewy Chodakowskiej - gdzie kupić, ile kosztuje? 

Książka Ewy Chodakowskiej "Fit and sweet" możemy kupić w przedsprzedaży na stronie bebio.pl. Co w niej znajdziemy? 

W książce znajdziesz przepisy: bezglutenowe, bez mleka, bez jajek, wegańskie, dla aktywnych. Każdy przepis opatrzony jest odpowiednim oznaczeniem wskazującym do której grupy się kwalifikuje - czytamy na bebio.pl

Ponadto książka ma pomóc w walce z uzależnieniem od cukru, nauczyć przygotowywania zdrowych deserów i korzystania z naturalnych produktów, a także zdaniem Ewy Chodakowskiej dzięki niej będziesz częściej się uśmiechać. 

Ile kosztuje książka "Fit and sweet"? Na stronie bebio.pl dostępna jest w cenie 49,90 zł. 

Skusicie się? 

Nowy trener w teamie Ewy Chodakowskiej to prawdziwe ciacho. Paweł Leśnikowski wygląda jak Adonis

Ostra Ewa Chodakowska "Wrzucam motywacje na dzień dobry od pupy strony. Wrażliwi zamykają oczy"

 

Skąpo ubrana Joanna Przetakiewicz tańczy z Ewą Chodakowską. Przyjaciółki nagrały klip

Ewa Chodakowska próbuje ocieplić wizerunek organizując konkurs? "Jednak Choda dla każdego"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.