Nowy trener w teamie Ewy Chodakowskiej to prawdziwe ciacho. Paweł Leśnikowski wygląda jak Adonis

Nie tylko Anna Lewandowska powiększa swój team o nowych trenerów, ale również Ewa Chodakowska. Do jej ekipy dołączył właśnie Paweł Leśnikowski, nad którym zachwycają się wszystkie fanki. Czy to najprzystojniejszy trener w Polsce?

Ewa Chodakowska ma nowego trenera 

Najpopularniejsze trenerki w Polsce Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska już nie tylko same promują swoje nazwiska, ale również mają swoje teamy, a wśród nich najróżniejszych trenerów. 

Lewandowska zabiera Healthy Team na obozy w Dojo Stara Wieś, a Chodakowska jeździ ze swoim teamem po Polsce, gdzie prowadzi treningi dla najwierniejszych fanek. Obecnie Ewa jest na tygodniu metamorfoz w Zakopanem i to właśnie tam swój debiut zaliczył właśnie Paweł Leśnikowski, nowy trener Chodakowskiej. 

 

Kim jest Paweł Leśnikowski? 

Z Instagrama Pawła dowiadujemy się, że jest on instruktorem kulturystyki, trenerem personalnym, a także zawodnikiem crossfitu. Trudno się temu dziwić, patrząc na sylwetkę Pawła aż robi nam się gorąco. Wiemy też, że w przeszłości przez 15 lat grał w piłkę nożną, jednak widać, że sporty siłowe wygrały z tamtą pasją. Trener może pochwalić się naprawdę, wręcz doskonałą budową ciała. Mocno zarysowane mięśnie brzucha i klatki piersiowej są jego wielkim atutem. Nie dziwi więc fakt, że w jego social mediach pojawia się dużo zdjęć bez koszulki. 

 

Trener do sieci wrzuca również wiele filmików, które z pewnością zmotywują niejednego lenia. Widać, że dźwiganie ciężarów przychodzi mu z łatwością, choć z pewnością jest ono opatrzone morderczymi, regularnymi treningami. 

 

Paweł Leśnikowski jest jednym z bardziej utytułowanych zawodników crossfitu w Polsce. Na stronie Crossfit Genius czytamy o jego osiągnięciach: 



  • 1 miejsce zawody Reebok CrossFit Rodeo kat. Open 2015r.




  • 1 miejsce Team BeStronger Competition for the SuperHuman 2015r




  • 1 miejsce zawody Amarok East Side Challenge kat. Open 2015r.




  • 4 miejsce zawody Cross Baltic Challenge kat. Elite 2016r.




  • 17 miejsce German Throwdown kat. Elite 2016r.




  • 7 miejsce zawody Berlin Throwdown kat. Elite 2016r.




  • 3 miejsce zawody Reebok CrossFit Rodeo kat. Elite 2016r.


 

To robi naprawdę wrażenie, dlatego nie dziwi też wybór Ewy Chodakowskiej co do zaangażowania Pawła w BeActive Tour 2019. 

Podejrzewamy, że to dopiero początek kariery Pawła Leśnikowskiego w mediach, ale patrząc na jego sylwetkę może ona być naprawdę owocna. 

Ostra Ewa Chodakowska "Wrzucam motywacje na dzień dobry od pupy strony. Wrażliwi zamykają oczy"

Skąpo ubrana Joanna Przetakiewicz tańczy z Ewą Chodakowską. Przyjaciółki nagrały klip

 

Ewa Chodakowska próbuje ocieplić wizerunek organizując konkurs? "Jednak Choda dla każdego"

Afera na Instagramie. Ewa Chodakowska kłóci się z fankami. O co poszło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.