Ewa Farna zapytana o nadawagę powiedziała " Może schudnę, a może zostanę taka na zawsze"

Ewa Farna już od dłuższego czasu podkreśla, że akceptuje siebie taką, jaką jest i nie widzi problemu w kilku kilogramach na wadze więcej. W najnowszym wywiadzie powiedziała więcej na temat tego czy zamierza schudnąć.

Ewa Farna mówi o swojej wadze 

Piosenkarka miała różne momenty w swojej karierze. Raz była chudsza, raz grubsza. Od dłuższego czasu nie przejmuje się swoją wagą, a także komentarzami innych na jej temat. Ewa Farna jest gwiazdą najnowszej okładki magazynu "Viva". Poza tym w numerze oczywiście ukazał się wywiad z Ewą. Choć pewnie artystka wolałaby rozmawiać o swojej muzyce, to jednak duża część pytań dotyczyła jej wagi. 

Ewa zapytana o to, czy ma kompleks nadwagi zaprzeczyła, ale z drugiej strony powiedziała, że ma świadomość swoich niedoskonałości. 

Tłumaczę sobie, że każdy się z czymś zmaga. Wiem, że ważę parę kilo więcej, niż powinnam, przecież nie jestem ślepa - mówi Ewa w wywiadzie. 

Farna nie tylko chce pokazać na swoim przykładzie, że można akceptować siebie w nieważne jaki ma się rozmiar, ale również zmotywować inne kobiety do tego. Tym bardziej, że w erze Instagrama, gdzie każdy jest idealny można się naprawdę pogubić i dążyć do ideału, który w rzeczywistości nie istnieje. 

Kilka kilogramów to nie powód, żebym chowała się w domu, podcinała sobie żyły i bała się ludzi. Mówię młodym dziewczynom: „Nie musicie wyglądać jak modelki na wybiegu, a poza tym one są za chude. Rozejrzyjcie się wokół siebie, to zobaczycie, że na ulicy mijają was dziewczyny i kobiety, z których mało która jest idealna” – tłumaczy piosenkarka.

Choć Farna czuje się dobrze w swoim ciele to nie zaprzecza, że może kiedyś schudnie

A ja może schudnę, a może zostanę taka na zawsze. Zobaczę, jak mi pójdzie, ale w jakimkolwiek momencie swojej przygody z wagą będę, przecież nie zamknę się przed światem. My budujemy własną wartość i nie powinniśmy jej budować na poglądach innych osób.
 

Fani uważają, że Ewa Farna wygląda teraz dobrze 

Większość fanów artystki jest zdania, że nie powinna przejmować się opiniami innych. 

Jesteś wzorem do naśladowania Ewka.  Co z tego że warzysz więcej niż inne piosenkarki? Ja nie widzę tutaj problemu, nikt nie jest idealny...każdy coś ma. Urocza jesteś, piękny masz głos...w końcu jesteś piosenkarką a nie modelka anorektyczka z TOP Model. Miej gdzieś hejt, ludzie są niektórzy okropni...i dlatego świat jest pełen konfliktów i nienawiści nie ma co się dziwić . Gdyby każdy akceptował każdego kto inaczej wygląda to świat byłby piękniejszy - piszą w komentarzach fani. 
 

Zgadzacie się z tym? 

Ewa Farna odchudza się na wakacje? 'Rozmazane jak ja po treningu. Ale było mocno' A co z dietą?

Ewa Farna opublikowała swoje stare zdjęcie 'Nie poznałam siebie'. Tragedia?

 

Ewa Farna pokazując brzuch odpowiada na hejt sióstr Godlewskich. W odróżnieniu od nich, pokazała klasę

Fani znowu krytykują Ewę Farną za jej wagę! Piosenkarka nie wytrzymała i ostro odpowiedziała swoim hejterom...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.