57-letnia Mariola Bojarska-Ferenc wrzuciła kuszące zdjęcie. Fani: "Odważnie, nawet bardzo"

Mariola Bojarska-Ferenc jest propagatorką zdrowego stylu życia. Choć gwiazda ma już 57 lat nadal jest bardzo aktywna fizycznie, ale również w social mediach. Teraz opublikowała kuszące zdjęcie.

Mariola Bojarska-Ferenc kusi na Instagramie 

Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach. Mariola Bojarska-Ferenc motywuje swoich fanów i przede wszystkim udowadnia, że wiek to tylko liczba. Choć ma 57 lat nadal może pochwalić się szczupłą sylwetką. 

Niedawno na jej profilu pojawiło się dość odważne zdjęcie, którego chyba nikt się nie spodziewał. Trenerka wrzuciła fotkę w bikini, tym samym odsłoniła kawałek pośladków. Pod postem zapytała fanów, czy też wolą wakacyjny klimat. Większość od razu odpowiedziała, że oczywiście tak, jednak spora część komentarzy odnosiła się głównie do samej Marioli na zdjęciu. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad jej sylwetką, a niektórzy nawet uważali, że wrzuciła naprawdę odważne zdjęcie do sieci. 

 
Klimaty super ofc! A nogi... łohoho! - komentowali.

Nie da się ukryć, że trenerka mimo wieku wygląda naprawdę dobrze. Przeglądając jej inne zdjęcia na Instagramie natrafiamy również na te, na których Bojarska-Ferenc chwali się tym, jak bardzo jest rozciągnięta. To również jest godne podziwu, bo jak wiadomo z wiekiem ciało nie jest już takie sprawne, jak wtedy kiedy ma się dwadzieścia lat. 

 

Królowa polskiego fitnessu 

Choć w Polsce mamy teraz dwa duże nazwiska Lewandowską i Chodakowską to nie można zaprzeczyć temu, że pierwszą propagatorką zdrowego stylu życia była właśnie Mariola Bojarska-Ferenc. Trenerka wielokrotnie podkreślała, że to ona wprowadziła do naszego kraju wiele metod treningowych, a także ona jako pierwsza ćwiczyła w telewizji. 

 

Co za sylwetka. Tak odważnej Marioli Bojarskiej-Ferenc jeszcze nie widzieliśmy

Mariola Bojarska-Ferenc zaprasza na fit weekend "Szykuję bardzo energetyczny program". Chce być jak młodsze koleżanki?

 

Nie zgadniecie, kim jest ta dziewczyna. Teraz to gwiazda fitness

Mariola Bojarska-Ferenc ostro do Ewy Chodakowskiej 'Nie znamy Pani wykształcenia w dziedzinie zdrowia, proszę więc zamilknąć'

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.