Jennifer Lopez rozpaliła Instagram do czerwoności. Kusicielka jakich mało

Jennifer Lopez choć w przyszłym roku skończy 50 lat nadal ma ciało jak dwudziestolatka. Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie, na którym wygląda jak seksbomba.

Jennifer Lopez trenuje na siłowni 

Jennifer Lopez od lat kusi seksownym ciałem w swoich teledyskach i w mediach społecznościowych. Gwiazda uwielbia odsłaniać swoje największe atuty, czyli krągłe pośladki i umięśniony brzuch. Jej figura to efekt wieloletnich treningów tanecznych, ale również tych na siłowni. 

Piosenkarka nie boi się także podnosić ciężarów. JLo trenuje ze sztangami, kettlebell, a także hantlami. Regularne i intensywne treningi na siłowni pozwalają jej wyglądać tak jak wygląda, czyli jak dwudziestolatka. 

 

Jennifer Lopez jest prawdziwą seksbombą 

Kiedy tylko Jennifer Lopez zrzuci ubrania i pokaże się w bikini jej Instagram płonie. Trudno się temu dziwić, jej figura może naprawdę podgrzać atmosferę wśród fanów. Wielu z nich pod najnowszym zdjęciem nie kryło zachwytu, a niektórzy nawet pisali, że zazdroszczą jej mężowi. On również skomentował jej zdjęcie. 

Wow - zachwycił się Alex Rodriguez.
 

Jennifer Lopez czym jest starsza, tym bardziej zaskakuje. Piosenkarka jest także ogromną inspiracją dla wielu kobiet, które tak jak ona zbliżają się do wieku 50 lat. JLo pokazuje, że wiek to tylko liczba i można wyglądać naprawdę dobrze, jeżeli tego się bardzo chce. 

 

Jennifer Lopez napięła mięśnie. Nie przesadziła z siłownią?

Sposób Jennifer Lopez na umięśnione ciało? To nie dieta, a specjalny trening

 

Wiemy jak Jennifer Lopez udało się tak wyrzeźbić brzuch! Zobacz, jak wyglądają jej ćwiczenia

Tak Jennifer Lopez wraca do formy po Świętach. Piosenkarka pokazała swój sposób na Instagramie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.