Ostra Ewa Chodakowska "Wrzucam motywacje na dzień dobry od pupy strony. Wrażliwi zamykają oczy"

Ewa Chodakowska uwielbia eksponować swoje wyrzeźbione ciało na Instagramie. Tym razem trenerka pokazała niemalże nagie pośladki, chcąc zmotywować fanki od "pupy strony". Podziałało?

Ewa Chodakowska kusi ciałem 

Figura Ewy Chodakowskiej to lata ciężkiej pracy podczas treningów, ale również jest ona jej wizytówką. Od lat gwiazda motywuje setki tysięcy, a nawet miliony kobiet nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Przeglądając jej profil na Instagramie większość zdjęć jest właśnie w bikini. Tym razem Chodakowska pokazała prawie nagie pośladki, a przy okazji podzieliła się historią, która miała miejsce w miniony weekend. 

Ewa Chodakowska kusi ciałemEwa Chodakowska kusi ciałem www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zaproszona przez fanki na wspólny obiad 

Trenerka miała bardzo intensywny weekend. Na Instagramie pochwaliła się, że w 30 godzin odwiedziła aż pięć różnych miejscowości, często daleko od siebie oddalonych. To nie to jest jednak najważniejsze w tej historii. Ewa po drodze wspólnie z mężem postanowiła zatrzymać się na obiad. Na parkingu spotkała jedną z fanek, która brała udział w jej tygodniu metamorfoz w Grecji. Okazało się, że kobieta tego dnia miała urodziny i wspólnie z przyjaciółkami wybrała się na obiad. Pech chciał, że restauracja, którą również chciała odwiedzić Chodakowska pękała w szwach, a ona nie miała rezerwacji. Jubilatka postanowiła zaprosić do stołu swoją idolkę - Chodakowską wraz z mężem. 

Wyobraź sobie że jesteś w drodze z przyjaciółkami na swój urodzinowy obiad.. Po drodze natykasz się na zatrzymany samochód, z którego wysiadam ja. Witamy się, wymieniamy kilka zdań i jak się okazuje zmierzamy do tej samej restauracji.. Idziemy razem.. Restauracja jest FULL! Ja nie mam rezerwacji .. Ty już tak .. ja umieram z głodu, Ty proponujesz mi i mojemu mężowi miejsce przy swoim stole .. i tak oto Twoje urodziny spędzamy razem. NAJLEPSZEGO ALA!!! Ściskam wszystkie: Alicja, Wiesia, Gosia, Anetka i wisienka na torcie Marcelinka [...] - napisała na Instagramie Chodakowska.

Ewa Chodakowska zaproszona przez fanki na wspólny obiadEwa Chodakowska zaproszona przez fanki na wspólny obiad www.instagram.com/chodakowskaewa

Jedna z kobiet siedzących przy stole powiedziała: 

Choda, jak chcesz być incognito, to musisz nie tylko twarz zasłaniać, pupę też.

Trenerka zainspirowana tym faktem postanowiła zmotywować swoje fanki na Instagramie zdjęciem niemalże nagich pośladków. 

Na koniec spotykania każda z nich poklepała mnie po końskim zadku i jednogłośnie stwierdziła, ze wraca do treningów. Wrzucam zatem motywacje na dzień dobry od ...... pupy strony .. Wrażliwi zamykają oczy.

Chodakowska motywuje swoje fanki półnagimi pośladkamiChodakowska motywuje swoje fanki półnagimi pośladkami www.instagram.com/chodakowskaewa

Czujecie się zmotywowani do działania? 

Skąpo ubrana Joanna Przetakiewicz tańczy z Ewą Chodakowską. Przyjaciółki nagrały klip

Ewa Chodakowska próbuje ocieplić wizerunek organizując konkurs? "Jednak Choda dla każdego"

 

Afera na Instagramie. Ewa Chodakowska kłóci się z fankami. O co poszło?

Pamiętacie selfie Chodakowskiej i Lewandowskiej? Ewa opowiada o tym co się za nim kryje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.