Aktorka "Barw szczęścia" zrzuciła ubrania i chwali się ciałem. Treningi przynoszą efekty

Zofia Zborowska pochodzi z artystycznej rodziny. Jej rodzice są znanymi aktorami, a ona sama również poszła w ich ślady. W "Barwach szczęścia" gra dentystkę, ale na Instagramie uwielbia odsłaniać ciało.

Kim jest Zofia Zborowska? 

Zofia Zborowska jest córką Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego, a także ma siostrę Hanię, która na co dzień mieszka w Brazylii. Zborowska jest aktorką filmową, serialową, teatralną, a także dużo dubbinguje. Od nieco ponad roku szersze grono publiczności może oglądać ją w serialu 'Barwy szczęścia", w którym wciela się w Anetę Dylską, dentystkę. 

Zborowska ma sporo znajomych w polskim show-biznesie. Prywatnie przyjaźni się z Mają Bohosiewicz, Piotrem Czaykowskim i Anną Lewandowską. 

 

Zborowska trenuje z trenerem z teamu Anny Lewandowskiej 

Zosia Zborowska tak jak duża część polskich gwiazd, kiedy może udaje się na tygodniowy obóz Anny Lewandowskiej do Dojo Stara Wieś. W tym miejscu były już Zosia Ślotała, Weronika Książkiewicz czy właśnie też ona. Aktorka uwielbia aktywny styl życia, co zresztą widać po jej profilu na Instagramie. Zborowska jest fanką sportów wodnych, ale również treningów na siłowni. Jej trenerem personalnym jest Dawid Krakowiak, który również należy do Healhty Teamu Anny Lewandowskiej. 

 

Zosia Zborowska uwielbia chwalić się efektami swoich treningów pozując na Instagramie np. w bikini. 

Aktorka chwali się szczupłym ciałem 

Najnowsze zdjęcie gwiazdy tylko potwierdza, że ciężka praca popłaca. Zborowska pochwaliła się zdjęciem w bikini, a fani są zachwyceni. 

Twoja figura to życie - komentowali.
 

Dobrze wygląda? 

 

Anna Lewandowska dostanie swój program w telewizji? Jedna ze stacji jest mocno zainteresowana

Marina Łuczenko-Szczęsna wygrała w sądzie z portalem plotkarskim. Przełom w sprawie

Kiedy miała 8 lat zagrała w "Katyniu". Teraz wyrosła na jedną z najpiękniejszych aktorek

Karolina Szostak wyznaje, dlaczego udaje jej się utrzymać wagę bez efektu jo-jo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.