45-letnia Agnieszka Dygant kusi w Kolumbii. Fani "Jakie ciało!"

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Fani ją uwielbiają i ciężko się temu dziwić, bo gwiazda raczej unika kontrowersji i afer ze sobą w roli głównej. Teraz pokazała jak wygląda w bikini, a fani zaskoczeni.

Agnieszka Dygant w Kolumbii 

Agnieszka Dygant poleciała do Kolumbii kręcić drugą część filmu Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2". Aktorka na swój Instagram regularnie wrzuca zdjęcia z planu. 

 

Dodajmy, że pierwsza część okazała się absolutnym hitem, a film w kinach obejrzały miliony fanów. Choć nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery drugiej części, to większość fanów już nie może się jej doczekać. 

Nic tylko czekać na film - komentowali fani.

Agnieszka Dygant kusi w kostiumie kąpielowym 

Gorący klimat Kolumbii da się również zauważyć na fotkach, które publikuje aktorka w sieci. Agnieszka opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym i rozgrzała internet do czerwoności. Przypomnijmy, że Dygant ma 45 lat, a mimo to ma formę jak nastolatka. 

 

Fani Agnieszki od razu zwrócili uwagę na jej mocne wcięcie w talii i szczupłe nogi. Nie da się ukryć, że w tej stylizacji Dygant wygląda naprawdę dobrze. 

Większość z fanów w komentarzach pytała w czym tkwi sekret jej sylwetki. Okazuje się, że nie w treningu, bo Agnieszka dopiero ma zamiar zacząć ćwiczyć. 

Piękne wcięcie w talii. Ćwiczysz dużo? - zapytała jedna z fanek. 
Nie ćwiczę, ale zacznę!! Zamierzam zapisać się na Pilates - odpowiedziała aktorka.

Wiele kobiet marzy, żeby wyglądać tak w wieku 45 lat. My patrząc na te zdjęcia marzymy o wakacjach i czekamy na premierę kolejnej części "Kobiet Mafii". 

 

Te gwiazdy przeszły mordercze treningi żeby przygotować się do roli. Spektakularne metamorfozy

Marina Łuczenko-Szczęsna wygrała w sądzie z portalem plotkarskim. Przełom w sprawie

Małgorzata Rozenek-Majdan w klinice in-vitro. Menadżer gwiazdy komentuje plotki o ciąży

Anna Lewandowska w spocie TVN. Trenerka pokazała pierwszy projekt w akcji #podarujmisia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.