Anna Lewandowska dostanie swój program w telewizji? Jedna ze stacji jest mocno zainteresowana

Anna Lewandowska choć jest trenerką, na swoim portalu Baby by Ann wciela się również w rolę dziennikarki. Tematy, które porusza są trudne, a fanki z niecierpliwością czekają na kolejne wywiady z cyklu "Sztuki walki". Czy to otworzy jej furtkę do telewizji?

Anna Lewandowska wciela się w rolę dziennikarki 

Po raz pierwszy Anna Lewandowska przeprowadziła wywiad na Baby by Ann, kiedy rozmawiała z dziennikarką Katarzyną Burzyńską, która na co dzień prowadzi swój cykl "Wywiadówka". Już wtedy mogliśmy zobaczyć, że Lewandowska ma naprawdę dobre pióro. 

Idąc za ciosem trenerka postanowiła stworzyć swój własny cykl wywiadów z kobietami pt. "Sztuki Walki". Lewandowska rozmawia z kobietami, które nie miały łatwo w życiu, a przede wszystkim w macierzyństwie. Najnowszy wywiad przeprowadziła z Martyną Wojeciechowską, która jest również ogromną motywacją Ani. 

Ten projekt może okazać się furtką do kariery w telewizji. 

 

Anna Lewandowska dostanie swój program w telewizji? 

Ania wśród swoich rozmówczyń wzbudza zaufanie, dzięki czemu bohaterki jej wywiadów chętnie dzielą się, czasem trudnymi historiami z ich życia. Okazuje się, że jedna ze stacji telewizyjnych jest mocno zainteresowana współpracą z żoną Roberta Lewandowskiego. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu w wywiadzie dla magazynu "Flesz" powiedziała tak: 

Telewizja widziałaby Anię w każdej postaci! Jest miła, utalentowana i ludzie ją uwielbiają.

Dziennikarka Polsat Cafe, Jolanta Borowiec również przyznała, że Lewandowska sprawdziła by się w roli prowadzącej, ale jeszcze nie teraz. 

Obawiam się, że na prowadzenie własnego talk-show jeszcze jest za wcześnie. Robienie dobrych wywiadów jest sztuką. Musiałby być to program, w którym Ania wykorzysta swoje atuty, będzie autentyczna i tym podbije serca widzów.

Myślicie, że już wkrótce Anna Lewandowska dostanie swój własny talk-show? Chcielibyście zobaczyć ja na szklanym ekranie? 

 

Anna Lewandowska w spocie TVN. Trenerka pokazała pierwszy projekt w akcji #podarujmisia

Anna Lewandowska jak gwiazda Hollywood. Odważny dekolt przyciągnął wzrok wszystkich

 

Anna Lewandowska wspomina. Trenerka pokazała zdjęcie sprzed 4 lat. Zmieniła się?

Podobno Lewandowska, Boruc i Łuczenko są ze sobą skłócone? Sara: "W każdej plotce jest ziarno prawdy!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.