Małgorzata Rozenek-Majdan w klinice in-vitro. Menadżer gwiazdy komentuje plotki o ciąży

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? Plotki na ten temat od jakiegoś czasu pojawiają się w mediach. Niedawno paparazzi zrobili jej zdjęcia pod kliniką in-vitro, a całą sprawę skomentował także menadżer gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan pod kliniką in-vitro 

To, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław starają się o dziecko wiemy nie od dziś. Okazuje się, że para jest na dobrej drodze do tego by wkrótce zostać rodzicami. Niedawno paparazzi przyłapali Perfekcyjną Panią domu pod kliniką in-vitro. Póki co sama Małgorzata nie skomentowała swojej wizyty w mediach, jednak może to już być mocny dowód na to, że gwiazda wkrótce zostanie mamą

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? Tajemniczy wpis na Instagramie

Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka? 

Kilka sygnałów ze strony gwiazdy już pojawiło się w social mediach. Po pierwsze Rozenek w jednym ze wpisów na Instagramie powiedziała, że nie mogła uczestniczyć w charytatywnym biegi, bo zabronił jej tego lekarz. Po drugie na okładce Vivy pojawił się nagłówek "Życie w drodze". Fani od razu to podłapali i stwierdzili, że życie w drodze oznacza dziecko w drodze. 

 

Małgorzata Rozenek się głodzi? Gwiazda chwali się tym na Instagramie 'Najcięższe dla mnie były 3 pierwsze dni' - mówi

Menadżer Rozenek-Majdan komentuje doniesienia o ciąży 

Portal "Plotek.pl" postanowił skontaktować się z menadżerem gwiazdy Wiktorem Krajewskim. Co powiedział? 

Na razie nie będziemy komentować tych informacji. Jeśli Małgosia będzie chciała zabrać głos w tej sprawie, zrobi to w swoich social mediach - powiedział Wiktor Krajewski. 

Jego odpowiedź choć jednoznacznie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła ciąży z pewnością dała do myślenia. Póki co Małgorzata nie odniosła się do słów swojego menadżera. Myślicie, że ogłosi ciążę w najbliższym czasie? 

 

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w bikini, a fani: 'zmień grafika, bo słabo ci te zdjęcia photoshopem obrabia'

 

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu photoshopuje zdjęcia? Najnowsza fotka w bikini zastanawia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.