Marina Łuczenko-Szczęsna wygrała w sądzie z portalem plotkarskim. Przełom w sprawie

Marina Łuczenko-Szczęsna od lat nie zgadza się na hejt kierowany w jej stronę. Miarka się przebrała, kiedy to jeden z portali plotkarskich obraził ją, kiedy była w ciąży. Sprawa trafiła do sądu.

Marina Łuczenko-Szczęsna walczyła w sądzie z portalem plotkarskim 

Piosenkarka, a także aktorka już od dobrych kilku lat musi zmagać się z hejtem, który czasem na nią spływa w internecie. Do tej pory gwiazda nie ingerowała w to jakoś mocno, ale jakiś czas temu powiedziała temu stanowcze stop! 

"Pudelek" bo o tym portalu mowa wielokrotnie pisał artykuły, które naruszały spokój, a także prywatność jej rodziny. Marina postanowiła spotkać się w sądzie z serwisem po tym, jak opublikował na swoich łamach artykuł, że będąc w ciąży przerabia zdjęcia w Photoshopie. 

 

Choć miało to miejsce kilka miesięcy temu, nareszcie widać przełom w sprawie. 

Marina wygrała w sądzie z portalem plotkarskim 

Piosenkarka do tej pory nie ogłosiła tej informacji w social mediach, ale zrobiła to kancelaria, która reprezentuje gwiazdę. 

Marina Łuczenko-Szczęsna wygrała w pierwszej instancji sprawę przeciwko portalowi „Pudelek” o naruszenie dóbr osobistych. Sąd zasądził przeprosiny oraz zadośćuczynienie pieniężne a także zobowiązał portal do usunięcia wulgarnych i obraźliwych komentarzy pod publikacjami dotyczącymi piosenkarki - czytamy na profilu kancelarii radców prawnych Ciszewski & Demiańczuk na Facebooku.

Sąd stanął po stronie Mariny i orzekł, że serwis internetowy w swoich publikacjach przekroczył granicę uprawnionej krytyki prasowej. 

Wyrok nie jest jeszcze prawomocny, dlatego właściciel "Pudelka" może się jeszcze od niego odwołać. Podejrzewamy jednak, że w tej sytuacji Marina Łuczenko-Szczęsna już mu nie odpuści. 

Podobno Lewandowska, Boruc i Łuczenko są ze sobą skłócone? Sara: "W każdej plotce jest ziarno prawdy!"

Sara Boruc i Marina Łuczenko-Szczęsna już się nie lubią? Ostre słowa obu WAGs

 

Piękny gest Mariny Łuczenko-Szczęsnej. "Szacunek za dobre serce" komentują fani

8 lat na okładkach Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Jak bardzo zmieniła się piosenkarka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.