Kiedy miała 8 lat zagrała w "Katyniu". Teraz wyrosła na jedną z najpiękniejszych aktorek

Wiktoria Gąsiewska jest aktorką młodego pokolenia, która zdobywa coraz większą popularność. Teraz gra w "Rodzince.pl", ale karierę zaczęła już jako mała dziewczynka. Jak się zmieniła?

Wiktoria Gąsiewska w "Katyniu"

Wiktoria Gąsiewska zaczęła swoją karierę już jako mała dziewczynka. Po raz pierwszy na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w filmie "Jasminum" w 2006 roku. Dziewczyna miała wtedy 7 lat. Kolejna duża produkcja z jej udziałem to głośny film "Katyń", w którym Wiktoria wcieliła się w rolę Weroniki, córki rotmistrza Andrzeja i Anny

Wiktoria Gąsiewska w filmie 'Katyń'Wiktoria Gąsiewska w filmie 'Katyń' fot. filmweb.pl

Później mogliśmy oglądać ją jeszcze w kilku innych produkcjach, jednak po latach zrobiło się o niej znowu głośno za sprawą serialu "Rodzinka.pl", w którym gra Agatę. Przygodę z serialem zaczęła w 2011 roku. 

 

O Wiktorii Gąsiewskiej coraz częściej mówi się w kontekście Julii Wieniawy, która również swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie. Obie są jednymi z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia w internecie. 

Wiktoria Gąsiewska w "Tańcu z gwiazdami" 

Jej serialowa rola i popularność w internecie zaprowadziła ją w tym roku do "Tańca z gwiazdami". Choć nie udało jej się wygrać programu to i tak dzięki niemu zdobyło znacznie szersze grono obserwatorów. 

 

Prywatnie Wiktoria jest w związku z innym aktorem "Rodzinki.pl" Adamem Zdrójkowskim. Para regularnie publikuje w social mediach wspólne zdjęcia. 

 

Prawdziwa piękność 

Młoda aktorka mimo tego, że ma zaledwie 19 lat uwielbia kusić na swoim Instagramie odważnymi zdjęciami w bikini. Nie da się ukryć, że Wiktoria wyrosła naprawdę na piękną kobietę. Gwiazda może pochwalić się szczupłą, umięśnioną sylwetką. 

 
 

Myślicie, że już wkrótce zobaczymy ją w jakiś hitowych, kinowych produkcjach?

 

Ta słodka, mała dziewczynka ze zdjęcia wyrosła na prawdziwą seksbombę. Poznajecie kto to jest?

Gwiazda Rodzinki.pl pokazuje odważne zdjęcia z wakacji. 'Julia, ale sexi pupa' - komentują fani

 

Dopiero rok temu zaczęła ćwiczyć, a teraz chwali się sześciopakiem na brzuchu. Tak zmieniła się Julia Wieniawa

Chodakowska sportowe buty zamieniła na szpilki i wyszła w miasto z popularną blogerką i aktorką. Wiedzieliście, że się znają?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.