Te gwiazdy podejrzewane są o anoreksję. Maja Sablewska, Natalia Siwiec i inne

Kiedy, któraś gwiazda mocno schudnie od razu pada podejrzenie anoreksji. Z takimi komentarzami w social mediach musi mierzyć się np. Natalia Siwiec czy Maja Sablewska. Kto jeszcze?

Natalia Siwiec po ciąży schudła 

Choć Natalia Siwiec zawsze była szczupła to po urodzeniu córeczki schudła jeszcze bardziej. Wielokrotnie na jej Instagramie mogliśmy przeczytać komentarze fanów, którzy wręcz błagali gwiazdę żeby trochę przytyła. Natalia uważa, że nie ma problemów z wagą, a już na pewno nie jest chora. Coraz częściej mówi o tym jak wygląda jej dieta, z której wykluczyła mięso. 

 

Maja Sablewska przesadza z odchudzaniem? 

Metamorfoza Mai Sablewskiej jest jedną z najbardziej spektakularnych w Polsce. Kiedy gwiazda zaczynała swoją karierę była zdecydowanie grubsza, miała krótkie ciemne włosy i raczej daleko jej było do takiego wyglądu jak teraz. Gwiazda pomaga Polkom znaleźć styl w kilku swoich programach, ale to jej fani zaczynają się poważnie o nią martwić. Gwiazda uwielbia chwalić się kontrowersyjnymi zdjęciami na Instagramie i bardzo szczupłą sylwetką. Przesadza z odchudzaniem? 

 

Doda ucina spekulacje na temat anoreksji 

Wielu posądzało także Dodę o anoreksję, ale gwiazda postanowiła skończyć z tymi plotkami publikując stare zdjęcia na Instagramie. 

Robiąc porządki w telefonie znalazłam swoje foteczki sprzed równo 1,5 roku (te w szarym).Jak ktoś jeszcze raz będzie mi tu narzekał,ze teraz jestem za chuda to się niech sobie porówna moją fotkę sprzed kilku dni[...] - napisała pod zdjęciem.

Oczywiście na początku kariery Doda była trochę większa, ale teraz po prostu schudła i nie można tu mówić o anoreksji

 

Anja Rubik anorektyczką? 

Bardzo często na profilu Anji Rubik można przeczytać komentarze dotyczące jej rzekomej anoreksji. Przypomnijmy, Rubik jest światowej klasy modelką, a jej ciało jest głównym narzędziem jej pracy. Modelka musi być szczupła, owszem, jednak jej fani uważają, że jest już za chuda i ma z tym problem. Zgadzacie się z tym?

 

Agnieszka Chylińska jest chora?

Agnieszka Chylińska przede wszystkim znana jest jako piosenkarka, ale obecnie w mediach głównie rozpoznawalna jest dzięki talent show "Mam Talent". Gwiazda na przełomie lat drastycznie schudła. Fani uwielbiają ją za poczucie humoru, ale niektórzy z nich podejrzewają, że gwiazda cierpi na anoreksję. Menadżerka piosenkarki jakiś czas temu zaprzeczyła, że gwiazda ma problemy z prawidłowym odżywianiem. 

 

TVN próbował zrobić z niej damę, ale się nie udało. Jak teraz wygląda Patrycja Karczewska?

Deynn pokazała jak wyglądała zanim poznała Daniela. Diametralna różnica w jej wyglądzie

 

Kim Kardashian skończyła 38 lat. Kendall pokazała wideo, którego do tej pory nikt nie widział

Fani twierdzą, że Doda przesadza z odchudzaniem. Gwiazda publikuje stare zdjęcie i kończy dyskusję

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.