Anna Lewandowska w spocie TVN. Trenerka pokazała pierwszy projekt w akcji #podarujmisia

Już za jakiś czas na antenie TVN będziemy mogli obejrzeć spot promujący akcję #podarujmisia. W tym roku bierze w niej udział również Anna Lewandowska, która na Instagramie pokazała pierwsze projekty.

Akcja #podarujmisia 

Tak jak co roku, tak i w tym już wkrótce ruszy akcja #podarujmisia. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy dla fundacji TVN "Nie jesteś sam", a także działa wspólnie z Orkiestrą Wielkiej Pomocy. 

Zamysłem akcji od lat jest tworzenie misiów w projektach polskich projektantów. Reklamują je gwiazdy w spotach TVN. W akcji brały już udział Magda Mołek, Kinga Rusin, Dorota Wellman czy Małgorzata Kożuchowska. Po raz pierwszy zobaczymy w tej akcji również Annę Lewandowską, która pochwaliła się tym na Instagramie. 

 

Anna Lewandowska w akcji #podarujmisia

W środę na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się kilka relacji, z których możemy wnioskować, że już wkrótce zobaczymy trenerkę w spotach promujących całą akcję. Żona Roberta Lewandowskiego ubrana jest cała na biało, a miś, którego wybrała ma na sobie bordową sukienkę i kokardę. Póki co nie wiemy, kto zaprojektował tę stylizację, ale z pewnością będzie to nazwisko projektanta, którego wszyscy znamy. 

Anna Lewandowska w spocie akcji #podarujmisiaAnna Lewandowska w spocie akcji #podarujmisia www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w spocie akcji #podarujmisiaAnna Lewandowska w spocie akcji #podarujmisia www.instagram.com/annalewandowskahpba

Gwiazda na Instagramie pochwaliła się też innymi osobowościami, które wspierają akcję, a mianowicie Agnieszką Woźniak-Starak i Katarzyną Kolendą-Zalewską, która jest prezesem fundacji. 

Na zdjęciu widzimy również kolejny projekt zabawki. Przypomnijmy, że misie sprzedawane są w okresie przedświątecznym na Allegro, w siedzibie TVN przy Hożej, a także w drogeriach Rossman. 

Prawdopodobnie już wkrótce zobaczymy wszystkie projekty, poznamy wszystkich projektantów, a także zobaczymy gwiazdy, które wspierają akcję. 

Anna Lewandowska jak gwiazda Hollywood. Odważny dekolt przyciągnął wzrok wszystkich

Anna Lewandowska wspomina. Trenerka pokazała zdjęcie sprzed 4 lat. Zmieniła się?

 

Pamiętacie selfie Chodakowskiej i Lewandowskiej? Ewa opowiada o tym co się za nim kryje

Anna Lewandowska wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat "To wcale nie jest trudne"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.