TVN próbował zrobić z niej damę, ale się nie udało. Jak teraz wygląda Patrycja Karczewska?

Program "Projekt Lady" choć na początku wzbudzał różne emocje doczekał się już trzech edycji. W pierwszej poznaliśmy Patrycję "Patusię" Karczewską. Jej obecny wygląd jest daleki od damy.

Projekt Lady w TVN 

Jak sama nazwa wskazuje show emitowane na antenie TVN z uczestniczek programu miało zrobić damy. Większość z dziewczyn, które brała udział w produkcji przed przyjściem do programu dużo piła, awanturowała się, a ich styl życia był daleki od damy. W niektórych przypadkach udało się coś zmienić. Przykładem może być Patrycja Wieja, która ma swoją firmę, prowadzi zajęcia na trampolinach i bywa na salonach. Jej totalnym przeciwieństwem jest Patrycja Karczewska, która choć przeszła metamorfozę w programie wróciła do starych nawyków i wyglądu.

 

Patrycja Karczewska przeszła metamorfozę w programie 

W show pojawiła się "Patusia", której znakiem rozpoznawczym były doczepiane włosy, długie paznokcie, mocny makijaż i kuse stylizacje. Mentorki i prowadząca były zszokowane jej wyglądem i poddały ją dość drastycznej zmianie, bo Patrycja ścięła włosy na krótko. Jeżeli oglądaliście Projekt Lady to na pewno pamiętacie jak zrozpaczona dziewczyna żaliła się swojemu chłopakowi przez telefon.

Patrycja Karczewska przeszła metamorfozę w programiePatrycja Karczewska przeszła metamorfozę w programie zdjęcia: Materiały prasowe/www.tvn.pl

Po odpadnięciu z programu dziewczyna wróciła do dawnych nawyków. Jak teraz wygląda? 

Patrycja Karczewska teraz

Na jej Instagramie na samej górze widzimy informację, że "Patusia" brała udział w programie "Projekt Lady", ale ciężko doszukać się tej Patrycji z show na zdjęciach. 

W zamian za to widzimy u niej dużo kontrowersyjnych, podchodzących wręcz pod erotykę zdjęć w bieliźnie.Choć do długich blond włosów dziewczyna nie wróciła to mocny makijaż jest u niej czymś "naturalnym". Dodatkowo była uczestniczka programu jest fanką medycy estetycznej, czym też chętnie chwali się na swoim profilu. 

 
 
 

Okazuje się, że Patrycja nie rezygnuje z telewizji i już wkrótce widzowie TVN będą mogli zobaczyć ją w serialu "19+". Póki co nie wiadomo czy Patrycja zagra tam jedynie epizod, czy na stałe dołączy do aktorów, amatorów. 

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

Była uczestniczka "Projekt Lady" próbuje swoich sił w "Top Model". Na Instagramie chce być fit gwiazdą

 

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu 'Projekt Lady' o swojej przemianie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.