Deynn pokazała jak wyglądała zanim poznała Daniela. Diametralna różnica w jej wyglądzie

Marita Surma znana w sieci jako Deynn wielokrotnie pokazywała jak zmieniła się na przestrzeni lat. Tym razem blogerka przypomniała fanom jak wyglądała chwilę przed poznaniem się z Danielem. Na zdjęciu wygląda jak inna osoba.

Deynn przeszła metamorfozę 

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że Deynn przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Sama wielokrotnie powtarzała, że była na diecie pudełkowej, ale były to pudełka z McDonalda czy KFC. Choć już wtedy obserwowało ją w sieci szerokie grono fanów to zaczęło się ono sukcesywnie powiększać, kiedy gwiazda postanowiła zmienić swoje życie. 

Obecnie Marita powoli wraca do show-biznesu po aferze z nią i jej siostrami w roli główniej. Wydaje się, że ten konflikt to już przeszłość a Deynn zaczęła nowe życie. Przypomnijmy, że blogerka jest już mężatką, a jej wybrankiem jest Daniel Majewski.

 
 

Na swoim Instagramie Deynn postanowiła przypomnieć obserwatorom jak wyglądała tuż przed poznaniem miłości swojego życia. Na zdjęciu, które opublikowała wygląda zupełnie inaczej. 

Deynn pokazała stare zdjęcie 

Można powiedzieć, że blogerka ma teraz formę życia. Wąska talia, umięśniony brzuch, krągłe pośladki, to właśnie nad tym pracowała przez ostatnie lata, ale nie zawsze tak było. Wcześniej Marita zajmowała się głównie modą. Na jej blogu mogliśmy zobaczyć różne stylizacje. Wtedy gwiazda ubierała się tak by zakryć "nadmiar swojego ciała". O bluzkach odsłaniających brzuch nie było mowy. Jak wyglądała zanim poznała Daniela? 

Deynn kilka lat temuDeynn kilka lat temu www.instagram.com/deynn

Jak widać Deynn na tym zdjęciu jest znacznie grubsza, ma mocniejszy makijaż i przede wszystkim mniejsze usta. Gdyby zestawić jej obecne zdjęcie z tym można by pomyśleć, że na fotkach mamy dwie różne osoby. 

Praca, którą włożyła w swoją metamorfozę jest widoczna gołym okiem. Wygląda teraz lepiej? 

 

Deynn pominięta w rankingu na fit gwiazdę. "Pasowałam jak robili rekord sprzedaży ze mną na okładce"

Sportowa Małgorzata Rozenek pozuje na Instagramie. Komentuje Deynn

 

Deynn została twarzą margaryny? Zdjęcie na Instagramie blogerki zastanawia

Tak wyglądało życie Deynn i Majewskiego w LA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.