Kim Kardashian skończyła 38 lat. Kendall pokazała wideo, którego do tej pory nikt nie widział

Kim Kardashian w niedzielę skończyła 38 lat. Jej siostra Kendall Jenner na Instagramie opublikowała wzruszające wideo z Kardashianką w roli głównej. Tego do tej pory nikt nie widział.

Kim Kardashian skończyła 38 lat 

Kim Kardashian jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd naszych czasów. Gwiazda uwielbia epatować nagością w social mediach i w ostatnim czasie robi to raczej regularnie. Kardashianka jest też miłośniczką poprawek chirurgicznych. Mało kto pamięta ją, kiedy była jeszcze zupełnie naturalna. Jej siostra Kendall Jenner postanowiła zrobić jej niespodziankę z okazji urodzin i na swoim profilu opublikowała dotąd nie publikowane wideo, na którym widzimy Kim w takiej wersji z jakiej jej nie znamy. 

 

Kendall Jenner opublikowała wzruszające wideo 

Ciężko doszukać się w wyglądzie Kim Kardashian części ciała, której nie poprawia w gabinecie chirurgicznym. Niemniej jednak nie zawsze przecież tak było. Zanim Kardashianka stała się sławna wyglądała normalnie, jak każde dziecko, czy każda nastolatka. Kendall Jenner z okazji 38 urodzin Kim pokazała wideo, które ukazuje Kardashiankę w zupełnie innym świetle niż dotychczas. 

Wideo już stało się hitem internetu. 

 

Tutaj pojawia się pytanie po co Kim Kardashian te wszystkie operacje plastyczne, przecież kiedyś wyglądała naprawdę dobrze? Tak czy inaczej na powyższym wideo doskonale widać jak gwiazda bardzo się zmieniła. Kim jako dziecko była niezwykle słodka i niewinna, a jako nastolatka piękna i naturalna. 

Czy kiedyś nie wyglądała lepiej? 

 

14 letnia Kourtney Kardashian hitem internetu. Jedno się nie zmieniło

Kim Kardashian w ósmej klasie wyglądała jak Drew Barrymore?

 

Kendall Jenner wyszła spod prysznica i prawie zaliczyła wpadkę. Mało brakowało, a pokazała by fanom za dużo

Kim Kardashian poszła na studia. Wybrała ciężki kierunek, a Kanye West jest zachwycony

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.