Ewa Chodakowska próbuje ocieplić wizerunek organizując konkurs? "Jednak Choda dla każdego"

Ewa Chodakowska w miniony weekend rozpętała niemałą kłótnię na swoim Instagramie. Wszystko zaczęło się od dwóch komentarzy, które szczególnie nie spodobały się trenerce. Teraz próbuje ocieplić wizerunek?

Ewa Chodakowska kłóci się z fankami 

Trenerka jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Praktycznie codziennie na jej Instagramie pojawiają się nowe posty, często z bardzo długimi opisami. Tym razem było dokładnie tak samo. W miniony weekend Ewa pisała o tym, że jej pokolenie od małego było namawiane do tego żeby nie wychodzić przed szereg i nie pchać się tam, gdzie możemy spotkać się z krytyką. Pod zdjęciem pojawiły się dwa komentarze obserwatorek, które wywołały burzę, choć tak naprawdę nie wiadomo do końca dlaczego, bo komentujące nie napisały nic takiego, co mogłoby w jakiś sposób obrazić trenerkę, a wyraziły jedynie swoją opinię. 

Afera na Instagramie. Ewa Chodakowska kłóci się z fankami. O co poszło?

Chodakowska kłóci się z fankami na InstagramieChodakowska kłóci się z fankami na Instagramie www.instagram.com/chodakowskaewa

Zaczęłaś jako trener zwykłej Polki, ale teraz profil zmienił się o 360 stopni z naciskiem na promowanie swoich brand, które nie są najtańsze na rynku i z tego względu nie są skierowane do zwykłej Polki, ale do Polki z pieniędzmi i bardzo high class - napisała jedna z nich.
Czy naprawdę hejtem jest mówienie, że profil się zmienił? - zwraca uwagę druga. Według mnie też się zmienił na gorsze. Teraz jest głównie (nie mylić z "wyłącznie") o produktach, reklamach i promowaniu swoich produktów. Tak, wiem, że to prywatny profil. Tak, wiem, że nikt mi nie każe obserwować. Po prostu dla mnie to dość przykre i wielka szkoda, że się powoli zatraca w swojej idei.

Ewa Chodakowska odpowiedziała. 

ZARABIAĆ PIENIĄDZE! Grzech ciężki.. Wiecie co jeszcze słyszałam.. NIE TYLKO W DZIECIŃSTWIE .. DAJ PALEC, WEZMĄ RĘKĘ .. Czasem myśle, ze nawet nie wezmą, a wyrwą razem z barkiem .. Tak! Zaczynałam JAKO TRENERKA DLA WSZYSTKICH .. Darmowe programy treningowe na YT, darmowe jadłospisy na fb.. płyty za grosze.. MOŻNA ZE MNĄ ĆWICZYĆ ZA FREE, korzystać z jadłospisów za free i osiągnąć SUKCES.. NIE WYDAJĄC ANI GROSZA! W TEJ KWESTII NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO!! Za 29 zł masz 29 programów miesięcznie .. dostępnych na www.BeActiveTv.pl wciąż YT za darmo .. wciąż JADŁOSPISY na FB.. na cały tydzien ZA DARMO!!! Ooo! Ale to nie wystarcza. Okazuje się, ze moim obowiązkiem - zdaniem wielu - jest robienie WSZYSTKIEGO ZA FREE. Roszczeniowość ludzi sięga apogeum na każdym kroku... [...] (red. pisownia oryginalna).

To jednak nie koniec całej afery. W osobnym poście na Instagramie Ewa opublikowała post, na którym widać jedną z dziewczyn, która napisała swoją opinię pod zdjęciem. Inna obserwatorka zauważyła, że takie postępowanie trenerki naraziło komentującą dziewczynę na ogromny hejt w jej kierunku, a przecież Ewa chce z nim walczyć. 

Pamiętacie selfie Chodakowskiej i Lewandowskiej? Ewa opowiada o tym co się za nim kryje

Ewa Chodakowska ociepla wizerunek? 

Nie minęło nawet kilka dni, a na profilu Ewy pojawił się kolejny post, tym razem z konkursem, w którym do wygrania jest tydzień metamorfozy na Mauritusie wart kilkanaście tysięcy złotych. 

DO WYGRANIA TYDZIEN METAMORFOZY ze mną na GORĄCYM MAURITIUSIE w terminie 27.11.2018 - 5.12.2018 w pięknym hotelu LUX* BELLE Mare. Powalczysz o nagrodę? Jeśli tak zostaw lajka. SUPER CO? Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na wyjazdy za kilkanaście tysięcy złotych, mogą je WYGRAĆ! Jednak Choda dla każdego Takie konkursy - przypominam - organizuje regularnie - napisała w poście.

Ewa Chodakowska organizuje konkurs, w którym do wygrania jest metamorfoza na MauritusieEwa Chodakowska organizuje konkurs, w którym do wygrania jest metamorfoza na Mauritusie www.instagram.com/chodakowskaewa

Fanki zachwycone, ale czy przypadkiem nie jest to próba ocieplenia wizerunku po ostatniej aferze na Instagramie? 

Dociekliwa fanka pyta Ewę Chodakowską o to czy ma cellulit. Trenerka błyskawicznie odpowiada

 

Ewa Chodakowska nagrała płytę z Joanną Przetakiewicz. Projektantka: "Ratunku!"

Więcej o: