Doda na wspólnym zdjęciu z Agnieszką Radwańską. Co je łączy?

Na Instagramie Dody pojawiło się nowe zdjęcie, z jedną z najlepszych tenisistek świata - Agnieszką Radwańską. Co łączy obie panie?

Doda i Agnieszka Radwańska na wspólnym zdjęciu 

Niedzielny wieczór był szczególny głównie, dlatego że w Polsce odbywały się wybory samorządowe. Doda, jak na solidną obywatelkę przystało oczywiście poszła oddać swój głos do czego zachęcała również swoich fanów. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie. 

 

W tym samym dniu na jej Instagramie pojawiło się drugie zdjęcie, dokładnie w tej samej stylizacji, ale z Agnieszką Radwańską u boku. Dodajmy, że Radwańska jest jedną z najbardziej utytułowanych tenisistek w Polsce i na świecie. 

Doskonale wiemy, że obie panie mają jedną wspólną miłość... torebki, o czym niejednokrotnie mogliśmy słyszeć w różnych wywiadach. 

Czy to nowa przyjaźń w show-biznesie? 

 
Pozdrawiamy z @aradwanska, muzyka i sport - podpisała zdjęcie.

Tak naprawdę nie wiemy, czy panie się ze sobą przyjaźnią i w jakim celu się spotkały. Fani gdybają, że to spotkanie może mieć związek z jakimś wspólnym projektem, ale żadna z gwiazd tego nie potwierdziła. 

Myślicie, że spotkały się na obiad czy szykują coś wspólnie? 

Fani twierdzą, że Doda przesadza z odchudzaniem. Gwiazda publikuje stare zdjęcie i kończy dyskusję

Doda zdradziła swoim fanom, ile waży: 'Pytacie, więc piszę'

 

Doda krytykuje piłkarzy i staje w obronie siatkarzy. Poszło o pieniądze

Królowa jest tylko jedna? Już nie. Doda ma "sobowtórkę" w wersji ekstremalnie wysportowanej! Podobna?

Więcej o: