Anna Lewandowska wspomina. Trenerka pokazała zdjęcie sprzed 4 lat. Zmieniła się?

Anna Lewandowska stała się rozpoznawalna dzięki swojemu mężowi Robertowi Lewandowskiemu. Jednak trenerka każdego dnia ciężko pracuje na swoje nazwisko. Gwiazdę wzięło na wspomnienia, jak wyglądała cztery lata temu?

Anna Lewandowska na starych zdjęciach 

Wiele gwiazd uwielbia na swoim Instagramie publikować stare zdjęcia. W ten sposób większość z nich chce pokazać jak zmieniła się na przestrzeni lat. Do tego grona zalicza się również Anna Lewandowska, która raz na jakiś czas na Insta relacjach publikuje stare zdjęcia. 

Tym razem Lewandowskiej to Facebook przypomniał, o tym jak wyglądała cztery lata temu. Ania postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami. 

Jak wyglądała? Tak naprawdę wiele się w jej wyglądzie nie zmieniło. Może poza fryzurą. Teraz gwiazda ma delikatne refleksy. Poza tym Ania cztery lata temu była tak samo szczupła jak teraz. Dodajmy, że teraz trenerka wygląda świetnie, a jest już po jednym porodzie. 

Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcieAnna Lewandowska pokazała stare zdjęcie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jak Lewandowska wygląda teraz? 

Pod jej postami wielokrotnie mogliśmy przeczytać komentarze, że trenerka wygląda teraz najlepiej w swojej całej karierze. Wielu uważa, że macierzyństwo jej służy i to właśnie dzięki niemu wygląda tak dobrze. Nie da się ukryć, że Lewandowska w zastraszająco szybkim tempie wróciła do formy po ciąży. Jej seksowne stylizacje idealnie uwydatniają jej atuty. Jej ostatnie zdjęcie w beżowej sukience rozgrzało internet do czerwoności, bo choć Ania jest na nim ubrana to wygląda jak milion dolarów i podkreśla swoje krągłe pośladki

 

Na co dzień jednak gwiazda wybiera bardziej sportowe stylizacje. 

 

Tak czy inaczej patrząc na obecne zdjęcia Ani i to sprzed czterech lat możemy stwierdzić, że jest nadal bardzo naturalna i ciężko doszukać się tu jakieś ingerencji chirurga, o której niedawno mogliśmy przeczytać w mediach. 

A wy co myślicie? 

Podobno Lewandowska, Boruc i Łuczenko są ze sobą skłócone? Sara: "W każdej plotce jest ziarno prawdy!"

Pamiętacie selfie Chodakowskiej i Lewandowskiej? Ewa opowiada o tym co się za nim kryje

Anna Lewandowska wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat "To wcale nie jest trudne"

Była moda na fitness, jest na sztuki walki. Dlaczego kobiety "chcą się bić"?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.