Afera na Instagramie. Ewa Chodakowska kłóci się z fankami. O co poszło?

Trenerka wszystkich Polek, Ewa Chodakowska w miniony weekend rozpętała burzę na Instagramie. Zaczęło się od niewinnego komentarza jej fanki, a dyskusja przerodziła się w prawdziwą wojnę na słowa. O co poszło?

Ewa Chodakowska kłóci się z fankami na Instagramie 

Ewa Chodakowska wiele lat pracowała na swój ogromny sukces. Zaczynała od tego, że sprzedawała swoje płyty treningowe w jednym z fitnessowych magazynów. Jej rozpoznawalność na tyle wzrosła, że po jakimś czasie została nazywana trenerką wszystkich Polek. 

Z czasem Ewa zauważyła potencjał nie tylko w swoich programach treningowych, ale również swoim nazwisku, którym sygnuje już kilka innych biznesów: fit przekąski, siłownię czy kostiumy kąpielowe. Jej przedsiębiorczość w tym roku pozwoliła jej dorobić się już 130 milionów. Tym samym Ewa znajduje się na 31 miejscu rankingu najbogatszych Polek według magazynu Wprost. Niestety nie wszyscy są z tego faktu zadowoleni, może nawet nie z faktu, że Chodakowska zarabia tyle pieniędzy, ale że na przestrzeni lat znacząco się zmieniła. 

Kłótnia, którą możemy obserwować na Instagramie zaczęła się od dwóch komentarzy obserwatorek, które wyraziły swoje zdanie.

Zaczęłaś jako trener zwykłej Polki, ale teraz profil zmienił się o 360 stopni z naciskiem na promowanie swoich brand, które nie są najtańsze na rynku i z tego względu nie są skierowane do zwykłej Polki, ale do Polki z pieniędzmi i bardzo high class - napisała jedna z nich.
Czy naprawdę hejtem jest mówienie, że profil się zmienił? - zwraca uwagę druga. Według mnie też się zmienił na gorsze. Teraz jest głównie (nie mylić z "wyłącznie") o produktach, reklamach i promowanuu swoich produktów. Tak, wiem, że to prywatny profil. Tak, wiem, że nikt mi nie każe obserwować. Po prostu dla mnie to dość przykre i wielka szkoda, że się powoli zatraca w swojej idei.

Ewa Chodakowska nie pozostawiła tego bez swojego komentarza. 

Ewa Chodakowska odpowiada na krytykę 

Trenerka tak się zdenerwowała na krytykę ze strony obserwatorek, że poświęciła osobny wpis na Instagramie na odpowiedź. Co napisała?

ZARABIAĆ PIENIĄDZE! Grzech ciężki.. Wiecie co jeszcze słyszałam.. NIE TYLKO W DZIECIŃSTWIE .. DAJ PALEC, WEZMĄ RĘKĘ .. Czasem myśle, ze nawet nie wezmą, a wyrwą razem z barkiem .. Tak! Zaczynałam JAKO TRENERKA DLA WSZYSTKICH .. Darmowe programy treningowe na YT, darmowe jadłospisy na fb.. płyty za grosze.. MOŻNA ZE MNĄ ĆWICZYĆ ZA FREE, korzystać z jadłospisów za free i osiągnąć SUKCES.. NIE WYDAJĄC ANI GROSZA! ?????? W TEJ KWESTII NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO!! Za 29 zł masz 29 programów miesięcznie .. dostępnych na www.BeActiveTv.pl wciąż YT za darmo .. wciąż JADŁOSPISY na FB.. na cały tydzien ZA DARMO!!! ?????? Ooo! Ale to nie wystarcza. Okazuje się, ze moim obowiązkiem - zdaniem wielu - jest robienie WSZYSTKIEGO ZA FREE. Roszczeniowość ludzi sięga apogeum na każdym kroku .. ILE Z TYCH „jak śmiesz zarabiać” pracuje za darmo?! Ba! Robi raz na czas coś za darmo? Nie rozczulam się nad sobą .. większość z Was jest FAIR! Ale takie teksty jak ten załączony na kolejnym zdjęciu wciąż się zdarzają .. I TO OD OSÓB, KTÓRE Z MOIMI DARMOWYMI MATERIAŁAMI OSIĄGAJĄ SUKCES!! Teraz kiedy prowadzę kilka biznesów .. kiedy zarabiam (bo chyba mogę??) jednocześnie WCIĄŻ KONTYNUUJĄC DARMOWE DZIAŁANIA .. czuja się #dissapointed. Babki! Serio? Nie wstyd WAM? Jestem zażenowana czytając takie komentarze.. Zakup moich strojów kąpielowych / bikini .. jest DLA CHĘTNYCH .. Podobnie jak wyjazdy od 3800 zł do 15 tys zł za tydzien... Tak! Wiem, TO DUŻO! Ale można zrobić sobie METAMORFOZĘ ZA FREE W DOMU i wskoczyć latem w strój z sieciówki .. Materialy do pracy nad ciałem, zmiana stylu życia są przeze mnie udostępniane .. ale żeby karmic i ubierać tez za free? No nie stać mnie na to.. Ten post jest dla Was .. do przemyślenia .. ja mam luz, ale swoje powiedzieć muszę .. może to coś zmieni? A jeśli nie, to nie będę miała poczucia, ze olałam temat, kiedy mogłam zainspirować .. NIE WYTYKAJ SĄSIADA PALCEM, kiedy widzisz ze żyje mu się lepiej.. ze lepiej zarabia .. ZAPYTAJ „JAK” .. kto wie, inspiracja leży na chodniku.. trzeba się tylko czasem po nią schylić .. (red. pisownia oryginalna) - pisze Ewa Chodakowska.

Również pod tym postem mogliśmy czytać i pozytywne i negatywne komentarze. Jedna z fanek zauważyła także, że publikując komentarz wraz z wizerunkiem i nazwą profilu kobiety, która wyraziła swoje zdanie, Ewa Chodakowska naraziła ją na hejt. 

Nie rozumiem dlaczego osoba, która odważyła się aby napisać krytyczny komentarz znalazła się na zdjęciu posta, tym samym została narażona z automatu na hejt, z którym ponoć walczysz. A! Chyba ze walczysz z hejtem, który dotyczy wyłącznie Ciebie, a nie innych.

Coś nam się wydaje, że to nie koniec tej kłótni.

Mariola Bojarska-Ferenc zaprasza na fit weekend "Szykuję bardzo energetyczny program". Chce być jak młodsze koleżanki?

Pamiętacie selfie Chodakowskiej i Lewandowskiej? Ewa opowiada o tym co się za nim kryje

 

Dociekliwa fanka pyta Ewę Chodakowską o to czy ma cellulit. Trenerka błyskawicznie odpowiada

Ewa Chodakowska nagrała płytę z Joanną Przetakiewicz. Projektantka: "Ratunku!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.