Izabela Janachowska na Mauritusie. Gwiazda pokazała boskie ciało

Izabela Janachowska jest jedną z najseksowniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Była tancerka zna swoje atuty i chętnie je prezentuje w social mediach. Obecnie przebywa na Mauritusie, skąd raczy swoich fanów boskimi widokami.

Izabela Janachowska na Mauritusie 

Izabela Janachowska dużo pracuje, niedawno wspominała też o tym w programie Uwaga! Kulisy Sławy Ekstra. Prawdopodobnie gdyby nie jej ciężka praca nie byłaby w tym miejscu, w którym jest. Gwiazda prowadzi kilka programów w telewizji TVn Style i TLC, wszystkie związane ze ślubami i modą ślubną. Iza oprócz tego prowadzi także portal o tematyce ślubnej. Kiedy tylko może, wspólnie z mężem udaje się na wakacje, w bajeczne miejsca w różnych zakątkach świata. 

Obecnie Izabela Janachowska przebywa na Mauritusie. 

 

Janachowska pokazała boskie ciało 

Przez lata była zawodową tancerką. To właśnie dzięki tym, czasem morderczym treningom ma tak boskie ciało. Gwiazda na swoim koncie ma nawet 3 miejsce na mistrzostwach świata. Po zakończonej karierze nadal udaje jej się utrzymać świetną formę. Jej fani uwielbiają, kiedy wyjeżdża na wakacje, bo gwiazda wtedy na swój Instagram wrzuca kuszące zdjęcia.

Tym razem Izabela Janachowska pochwaliła się krągłymi pośladkami i przepięknym widokiem na Ocean Indyjski. 

 
Figura idealna, miejsce przepiękne, udanego wypoczynku - skomentowała jedna z fanek.
Izo, wyglądasz przepięknie. Uwielbiam Cię oglądać i słuchać - dodała inna.

Trzeba przyznać, że Janachowska zalicza się do tego grona gwiazd, które nie mieszają się w żadne konflikty, a jej fani z reguły ją chwalą. Negatywnych komentarzy na jej profilu to jak szukać igły w stogu siana. 

Co do figury, to naprawdę Iza ma bardzo szczupłą sylwetkę, którą uwielbia eksponować na zdjęciach. Zgadzacie się z tym?

Znacie ją z programu 'Taniec z gwiazdami', ale widzieliście, że ma takie ciało? Zobaczcie, jak Izabela Janachowska prezentuje się w bikini

Nie wiedziałyśmy, że Izabela Janachowska ma takie ciało! Prezenterka chwali się brzuchem i pośladkami, a fani: 'Widać że naturalnie, bez photoshopa...'

 

Anna Skura wraca do formy po porodzie. Gwiazda pokazała brzuch 8 tygodni od urodzenia dziecka. Jak wygląda?

Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy z Instagrama? Kwoty z kosmosu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.