Anna Skura wraca do formy po porodzie. Gwiazda pokazała brzuch 8 tygodni od urodzenia dziecka. Jak wygląda?

Anna Skura po urodzeniu dziecka musiała zmierzyć się z krytyką, która ją dotknęła, dlatego że nazwała swoją córkę niepolskim imieniem. Od porodu minęło osiem tygodni, a gwiazda już wróciła na siłownię. Odstresowuje się tam?

Anna Skura wróciła do regularnych treningów

Anna Skura zanim została mamą była jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w polskim show-biznesie. Nie tylko regularnie trenowała na siłowni, ale również biegała maratony, czy wspinała się na najwyższe górskie szczyty. 

Nawet będąc w ciąży nie odpuszczała treningów, choć wykonywała je już ze znacznie mniejszą intensywnością. Chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że kiedy minął okres połogu Ania wróciła na siłownię. Na swoim Instagramie chętnie relacjonuje treningi z trenerem personalnym... i małą córeczką Melody, która jej towarzyszy. 

Anna Skura trenuje na siłowni z trenerem personalnym i swoją małą córeczką MelodyAnna Skura trenuje na siłowni z trenerem personalnym i swoją małą córeczką Melody www.instagram.com/whatannawears

Ania pokazała swój brzuch 8 tygodni po porodzie 

Wiele gwiazd decyduje się na pokazanie swojego brzucha po porodzie. Zaliczyć do nich możemy chociażby Marinę Łuczenk-Szczęsną, Annę Lewandowską czy Kylie Jenner. W większości przypadków jednak każda ze świeżo upieczonych mam chwaliła się już po miesiącu płaskim brzuchem. 

U Ani Skury tego nie zobaczymy. Na jej brzuchu nadal widoczny jest delikatnie zaokrąglony brzuszek, ale Skura chce pokazać swoim fanom, że tak właśnie może wyglądać kobieta po porodzie. Mimo wszystko widać, że macierzyństwo Ani służy, bo wygląda naprawdę dobrze. 

Anna Skura pokazała brzuch 8 tygodni po porodzieAnna Skura pokazała brzuch 8 tygodni po porodzie www.instagram.com/whatannawears

Na zdjęciu blogerka dodała hashtag #napożarcie. Podejrzewamy, że chodzi o to, że w dzisiejszych czasach, kiedy na Instagramie wszyscy i wszystko jest idealne, pokazanie czegoś odbiegającego od tej "normy" może być zhejtowane. 

My nie hejtujemy, a gratulujemy i życzymy Ani i córeczce dużo siły i zdrowia. 

 

Blogerka Anna Skura pokazała, jak jej ciało zmieniło się w ciągu kilku lat. Wspaniała metamorfoza

Anna Skura stosuje jeden niezawodny trik, który kosztuje 6 zł. Tylko nam powiedziała co to jest

Ćwiczenia stabilizacyjne na płaski brzuch z Anią Skurą

Misja bikini wg WhatAnnaWears. 3 podstawowe ćwiczenia na brzuch

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.