Mariola Bojarska-Ferenc zaprasza na fit weekend "Szykuję bardzo energetyczny program". Chce być jak młodsze koleżanki?

Mariola Bojarska-Ferenc idzie z duchem czasu i tak jak młodsze koleżanki z branży postanowiła również ruszyć ze swoim cyklem fit weekendów. Ile będą kosztować i jak wygląda plan na wspólny weekend z trenerką?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska organizują obozy treningowe 

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska od dłuższego czasu organizują już swoje boot campy. Zainteresowanie jest tak duże, że trenerki sukcesywnie wymyślają nowe terminy, a Ewa Chodakowska zabiera swoich podopiecznych w najróżniejsze miejsca na świecie. 

Dojo w Stara Wieś u Anny Lewandowskiej szczególnie uwielbiane jest przez gwiazdy, które chętnie wracają do tego miejsca, żeby przez tydzień walczyć ze sobą i swoimi słabościami. Na obozie u żony Roberta Lewandowskiego były już: Agnieszka Woźniak-Starak, Weronika Książkiewicz, Zosia Ślotała czy Edyta Pazura. Żeby mieć miejsce na ten camp trzeba się naprawdę postarać, bo obozy Lewandowskiej wyprzedają się w kilkanaście minut. Koszt tygodnia w Dojo Stara Wieś to około 3000 złotych. 

 

Ewa Chodakowska często organizuje swoje obozy w różnych miejscach w Polsce i na świecie. Było Zakopane, ale były też Malediwy czy Hiszpania. Choć na jej campach często nie widzimy gwiazd z pierwszych stron gazet to i tak trenerka nie może narzekać na frekwencję. Miejsca wyprzedają się do zera. Przedział cenowy u Chodakowskiej jest znacznie obszerniejszy, bo za obóz w Zakopanem trzeba zapłacić 3800 zł, a na Mauritusie już około 15000 zł. 

Jak będzie wyglądał fit weekend u Marioli Bojarskiej-Ferenc? 

Mariola Bojarska-Ferenc poinformowała swoich fanów, że na ich specjalną prośbę już wkrótce bo pod koniec listopada organizuje fit weekend w Kątach Rybackich. Trenerka zapowiada: 

W programie- fit dieta (zbilansowana) powodująca eliminację wzdęć i oczyszczająca organizm- pierwszy krok do dobrej figury, najnowsze techniki ćwiczeń, utrata zbędnych kilogramów, wzmocnienie własnej wartości, pewność siebie, zmiana wizerunku, nowa energia!!! - czytamy stronie wydarzenia. 

Ponadto uczestniczki codziennie będą miały cztery treningi prowadzone przez Mariolę. Nie zabraknie również innych atrakcji. 

Dodatkowo w programie znajdziecie lekcje gracji, ładnego poruszania się i siedzenia czyli DAMĄ BYĆ - pisze Mariola Bojarska-Ferenc.

Fit weekend odbędzie się w dniach 29.11-02.12.2018 r. Koszt czterodniowego pobytu to 562 zł za dobę. 

Widać, że trenerka podłapała bakcyla od młodszych koleżanek i również tak, jak one chce spędzać aktywnie czas ze swoimi fanami podczas takich wydarzeń. 

 

Wybierzecie się? 

Co za sylwetka. Tak odważnej Marioli Bojarskiej-Ferenc jeszcze nie widzieliśmy

Mariola Bojarska-Ferenc ostro do Ewy Chodakowskiej "Nie znamy Pani wykształcenia w dziedzinie zdrowia, proszę więc zamilknąć"

 

Nie zgadniecie, kim jest ta dziewczyna. Teraz to gwiazda fitness

Ewa Chodakowska przerywa milczenie 'Mariola za cel postawiła sobie wyeliminowanie mnie z TVP2'

Więcej o:
Copyright © Agora SA