Katy Perry wspomina swój występ w "Idolu" na początku 2000 roku. Przez 18 lat przeszła metamorfozę

Katy Perry jak wiele gwiazd zaczynała swoją przygodę muzyczną w popularnych talent show. W 2000 roku wystąpiła w "Idolu", jednak największa karierę zrobiła poza programem. Jak wtedy wyglądała?

Katy Perry w Idolu 

Fani piosenkarki z pewnością wiedzą, że Katy Perry była jedna z jurorek American Idol, ale nie każdy pamięta, że gwiazda 18 lat temu wzięła również udział w popularnym w Stanach show. 

Katy Perry pokazała swoje zdjęcie kiedy miała 13 lat. Piosenkarka jest na nim nie do poznania

Wiele gwiazd rozpoczynało swoje kariery w tym programie i wielu z nich udało się wybić, chociażby za przykład możemy podać Kelly Clarkson. Katy Perry choć występowała w Idolu to nie dzięki niemu zrobiła oszałamiającą karierę, a dopiero kilka lat później bo w 2008 roku, kiedy do wszystkich stacji muzycznych trafiła piosenka "I kissed a girl". Singiel przez wiele miesięcy utrzymywał się na szczytach list przebojów, a piosenkarka tworzyła kolejne hity takie jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „Firework”, „E.T.” czy „Last Friday Night. 

Na przestrzeni lat jej wizerunek bardzo się zmienił. Były długie blond włosy, czarne włosy, peruki, aż ostatecznie od jakiegoś czasy Katy Perry stawia na krótkie, wręcz chłopięce cięcie. 

Kim Kardashian, Sofia Vergara, Katy Perry. Jak dbają o sylwetkę gwiazdy o kobiecych kształtach

Jak jednak wyglądała gwiazda, kiedy zaczynała swoją przygodę z muzyką? 

 

Katy na zdjęciu ma 16 lat! Patrząc na jej obecny wizerunek widzimy dwie różne osoby. Na zdjęciu Katy nie wygląda jeszcze, jak gwiazda, ale od zawsze była piękną dziewczyną, co jak już wiemy zostało zauważone kilka lat później. 

Fani są zachwyceni piosenkarką, a większość z nich komentuje, że pamięta te czasy. 

10 gwiazd, które mają problemy z cerą

Katy Perry teraz 

W Polsce za kolorowego ptaka uważana jest Macademian girl, a w Stanach z pewnością to miano można by nadać Katy Perry. Gwiazda na drugie imię powinna mieć "eksperyment", bo przeglądając jej profil na Instagramie widzimy najróżniejsze fryzury i stylizacje. 

 
 
 

Kiedy wyglądała najlepiej? 

Macademian girl uwielbia pole dance i jogę. Właśnie zaczęła trenować sztuki walki

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.