Macademian girl uwielbia pole dance i jogę. Właśnie zaczęła trenować sztuki walki

Od modowej blogerki do fit gwiazdy? Nie wiemy czy dokładnie taki plan ma Macademian girl, ale jedno jest pewne gwiazda staje się coraz bardziej aktywna fizycznie. Jej kolejna dyscyplina sportu naprawdę zaskakuje.

Macadamien girl trenuje pole dance i jogę 

Kolorowy ptak polskiej blogosfery choć od jakiegoś czasu nie bywa na oficjalnych imprezach, jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Macadamian girl uwielbia chwalić się ze swoimi fanami pasjami, na które poświęca ostatnio naprawdę sporo czasu. Zaliczają się do nich pole dance i joga. 

Niedawno blogerka pojawiła się na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej, jednak opinie na ten temat były mocno podzielone. Niemniej jednak trzeba przyznać, że aktywność fizyczna Tamarze sprzyja, bo wygląda coraz lepiej. 

Macademiangirl na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej. Fani: "Grafika trochę poniosło". Blogerka się broni

Swoimi efektami chwali się na Instagramie. 

 

Macademian Girl uważana jest za kolorowego ptaka polskiej blogosfery, ale wiedzieliście, że ma takie ciało?

Blogerka zaczęła trenować sztuki walki 

To, że sztuki walki stają się coraz bardziej popularne wśród kobiet to już wiemy. Dzięki nim jesteśmy w stanie nie tylko się obronić w razie konieczności, ale również świetnie możemy poprawić koordynację ruchową, wytrzymałość, siłę i oczywiście wyrzeźbić nasze ciało. 

Była moda na fitness, jest na sztuki walki. Dlaczego kobiety "chcą się bić"?

Za granicą wśród modelek Victoria's Secret bardzo popularne są treningu boksu. Również w Polsce ta moda jest już dostrzegalna. Na takie zajęcia chodzi np. Sylwia Nowak i Karolina Gilon. Tamara postawiła jednak na sport bardziej kontaktowy. 

Blogerka niedawno na swoim Instagramie pochwaliła się, że zaczęła trenować brazylijskie jiu-jitsu. Jest to dyscyplina sportu, która głównie opiera się na technikach w parterze: przejściach, dźwigniach i duszeniach. Choć nie wygląda może bardzo spektakularnie to można się trenując brazylijskie jiu-jitsu nieźle zmęczyć. 

 

Czy Tamara wystartuje na jakiś zawodach? Tego niestety nie wiemy, chociaż biorąc pod uwagę jej zacięcie w sferze modowej istnieje duże prawdopodobieństwo, że postawi to sobie za cel. 

Tamara zaczęła trenować brazylijskie jiu-jitsuTamara zaczęła trenować brazylijskie jiu-jitsu www.instagram.com/macademiangirl

Pasuje jej taka stylizacja? 

Macadamian Girl tańczy na rurze! Zobaczcie jak sobie radzi piękna blogerka o najdłuższych nogach świata!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.