Zaczynała od telewizji, teraz jest fit gwiazdą. Metamorfoza Kasi Kępki zaskakuje

Katarzyna Kępka swoją przygodę z mediami zaczynała w telewizji muzycznej, gdzie była prezenterką. Gwiazda wtedy była znacząco większa, ale jej obecny partner, a wtedy trener zmienił jej życie. Zobaczcie, jak wygląda teraz.

Katarzyna Kępka zaczynała w telewizji 

Katarzyna Kępka przygodę w mediach zaczynała już kilkanaście lat temu w jednej ze staji muzycznych. Ówczesna dziennikarka prowadziła kilka formatów, w których głównie rozmawiała z przypadkowo złapanymi ludźmi. W tamtym okresie Kasia wyglądała zupełnie inaczej. Można ja porównać do kolorowego ptaka, bo tak wtedy wyglądał jej styl, ale była również grubsza, o czym teraz głośno mówi. 

 

Katarzyna Kępka stała się fit gwiazdą 

Jej życie zmieniło się diametralnie, kiedy poznała trenera Szymona Gasia. To właśnie Szymon odpowiedzialny jest za speklakularną metamorfozę, której dokonała Kasia, bo to on z nią trenował. Ich współpraca była tak bardzo owocona, że ostatecznie oboje się w sobie zakochali i związali ze sobą. Jakiś czas temu Kasia i Szymon powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Nie trzeba było długo czekać, żeby Kasia wróciła do fenomenalnej formy sprzed ciąży. Gwiazda niedawno pokazała na Instagramie zestawienie dwóch zdjęć, na których dokładnie widać, jak długą drogę przeszła do osiągnięcia obecnego efektu. 

 
 

Dodajmy, że Kasia i Szymon mają swoje centrum treningowe w Warszawie. 

Pamiętacie ją za czasów jej kariery w telewizji muzycznej? 

Trenerka Katarzyna Kępka pokazała stare zdjęcie z Dodą 'Po 12 latach się nie liczy'. Obie są nie do poznania

Kasia Kępka zaczęła ćwiczyć po ciąży. "Przytyłam ok 16...". Ile minęło od porodu?

 

Kasia Kępka ćwiczy w ciąży. W internecie wrzawa

8 kanałów na YouTube, z którymi warto ćwiczyć

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.