Anna Lewandowska wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat "To wcale nie jest trudne"

Anna Lewandowska jest propagatorką zdrowego stylu życia. Nikt chyba nie przypuszczał, że żona Roberta Lewandowskiego jeszcze kilka lat temu nie potrafiła... gotować! Co napisała na Instagramie?

Anna Lewandowska nie potrafiła gotować 

Żona Roberta Lewandowskiego jest z zawodu dietetykiem. Ania ma bloga, na którego wrzuca dietetyczne przepisy, a także aplikację dietetyczną. Jej Instagram przepełniony jest pięknymi zdjęciami jedzenia. Nikt chyba nie przypuszczał, że jeszcze jakiś czas temu trenerka nie potrafiła ugotować nawet makaronu! 

Nikt również by się o tym nie dowiedział, gdyby Anna Lewandowska nie wyjawiła swojej "tajemnicy" na Instagramie.

To wcale nie jest trudne – kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron, czy zupę pomidorową, tak serio, serio! Pamiętam ten moment kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił „KOCHANIE ZRÓB MI DOBRY OBIADEK”. Sama śmieje się w środku... jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie „dobrego obiadu”. Udało się! - napisała. 

Cały wpis ma zachęcić obserwatorki Ani Lewandowskiej do gotowania, bo niesie to za sobą wiele korzyści, które również gwiazda wymieniła w poście na Instagramie. Co się do tego zalicza? 

Gotowania naprawdę można się nauczyć! A przede wszystkim warto, dlatego, że: masz pewność, co wkładasz do garnka, zdrowiej się odżywiasz, świadomie dbasz o własne nawyki żywieniowe oraz Twoich bliskich, możesz spędzać czas z bliskimi, jesteś bliżej natury, planujesz posiłki dla siebie i swoich bliskich, metoda prób i błędów pozwala na poznanie nowych, zdrowych przepisów - wymienia Anna Lewandowska. 
 

Chodakowska i Lewandowska udostępniły wspólne zdjęcie. Królowe polskiego fitnessu zamykają usta hejterom

Czy Robert Lewandowski kuchnię żony? 

W sieci możemy znaleźć setki memów z Anią i Robertem Lewandowskim, gdzie główną rolę odgrywa gluten czy laktoza, których podobno piłkarz nie może spożywać, bo zabrania mu tego żona. Jak jest naprawdę? 

Anna Lewandowska zaczyna walkę z hejterami. Stworzyła specjalną kampanię

W tym samym poście na Instagramie Ania napisała, że podjęła wyzwanie i nauczyła się gotować. Czy teraz Robertowi smakuje jej obiad?

Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko, haha).
 

Do tej pory Anna Lewandowska nigdy nie mówiła tak otwarcie o rzeczach, których nie potrafiła kiedyś zrobić, ale widać, że taka szczerość wobec jej fanów działa tylko na plus, bo pod postem obserwatorki dzielą się swoimi historiami. 

Anna Lewandowska znowu skrytykowana. Jedna z obserwatorek kpi z nazwy jej projektu

Healthy Year by Ann 2019. Anna Lewandowska wypuściła nowy kalendarz. Ile kosztuje i gdzie go kupić?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.