14 letnia Kourtney Kardashian hitem internetu. Jedno się nie zmieniło

Kardashianki z Kim Kardashian na czele uwielbiają wrzucać swoje stare zdjęcia do sieci. Niedawno ten trend podłapała także Kourtney, która kilka dni temu pokazała zdjęcie, na którym miała 14 lat. Bardzo się zmieniła?

Trend na wrzucanie starych zdjęć na Instagramie 

Ten trend możemy zaobserwować już od dawna. Gwiazdy uwielbiają pokazywać swoje stare zdjęcia. Jedne wrzucają fotki, kiedy były małymi dziećmi, inne z czasów szkolnych, a kolejne z dystansem podchodzą do swoich dawnych stylizacji. Również w Polsce coraz więcej aktorek czy piosenkarek decyduje się na taki "flashabck". Mistrzynią w tym jest Katarzyna Zielińska, która raz na jakiś czas rozpieszcza swoich fanów naprawdę pięknymi smaczkami. 

Kim Kardashian przed operacjami, komentują fani 'Byłaś piękna, po co to zrobiłaś?'. Jak wyglądała w liceum?

14-letnia Kourtney Kardashian 

Kim Kardashian wielokrotnie pokazywała swoje stare zdjęcia. Na jednym z czasów liceum porównała nawet siebie do aktorki Drew Barrymore i to podobieństwo w pewnym stopniu jest nawet dostrzegalne. Niestety większość jej fanów twierdzi, że wcześniej była naturalna i przy tym piękna, a teraz zaczyna wyglądać jak karykatura siebie. 

Kim Kardashian w ósmej klasie wyglądała jak Drew Barrymore?

Nie można tego powiedzieć o Kourtney Kardashian, która uważana jest za jedną z najbardziej naturalnych sióstr z rodu Kardashian-Jenner. Kourtney jest mamą trójki dzieci, ma 39 lat, a figurę jak nastolatka. Z drugiej strony patrząc na jej zdjęcie, kiedy miała 14 lat możemy stwierdzić, że teraz po urodzeniu dzieci ma jeszcze lepszą figurę, ale to możecie ocenić sami. 

 

Na zdjęciu Kardashianka urzeka swoją naturalnością. Fani są zachwyceni, a w komentarzach piszą, że prawie w ogóle się nie zmieniła. Trudno się z tym nie zgodzić, Kourtney wygląda teraz bardzo podobnie do tego, jak wyglądała 25 lat temu. 

Nowe zdjęcie Kourtney Kardashian poruszyło internet 'Ty jesteś znowu w ciąży!'. Fotki z wakacji wszystko potwierdzają

Poza tym, że ma zgrabniejszą sylwetkę i bardziej zarysowane rysy twarzy ciężko doszukać się w jej wyglądzie, jakieś dużej ingerencji chirurga plastycznego. 

Jedyne co się nie zmieniło to jej pełne, duże usta. 

 

Kourtney Kardashian ma 155 cm wzrostu, ale ile waży? Gwiazda w końcu odpowiedziała

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.