Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak 13 lat temu na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Są nie do poznania

Rafał Maserak często wraca do starych czasów. Na swoim Instagramie ruszył nawet z cyklem publikowania starych zdjęć z "Tańca z gwiazdami". Niedawno przypomniał jak to było z Małgorzatą Foremniak.

Rafał Maserak wspomina "Taniec z gwiazdami" 

Maserak jest tancerzem, którego szersze grono publiczności poznało właśnie dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Rafał występował w show przez dobrych kilka lat, a fani go uwielbiali. Przez jego karierę przewinęło się kilka bardzo popularnych w tym np. Małgorzata Foremniak. 

Para tak bardzo zbliżyła się do siebie podczas programu, że ostatecznie zostali również parą w życiu codziennym. Rafał i Małgorzata spotykali się ze sobą przez cztery lata, a ich związek rozpadł się dopiero w 2009 roku. Przez ten czas byli jedną z najbardziej medialnych par w Polsce. Ich rozstanie dobiegło końca w przyjaznej atmosferze. 

Co napisała Rafał o Foremniak? 

Kolejny tydzień,kolejna odsłona, kolejna partnerka taneczna! Wooow! Kiedy to było!!! Małgorzata Foremniak- zdolna i pracowita, miała dryg do tańca i świetnie się przy tym bawiła! Poczucia humoru można jej tylko zazdrościć! Do tego ogromny profesjonalizm i okazywanie emocji! To sztuka w tańcu, która udaje się nielicznym!!Cieszę się, że mogliśmy razem tańczyć! Pamiętacie nasze tańce? Jesień 2005! Zajęliśmy 2 miejsce!!!
 

Jak widać para na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Widać to szczególnie po Rafale, który zrezygnował z długich włosów. 

Pamiętam! Byliście ulubioną parą! - skomentowała jedna z fanek. 
Moim zdaniem najlepsza partnerka. Najlepsza chemia w tańcu...Ulubiony taniec do dumki na dwa serca "I free style do free your mind"! Nadal nagrane na VHS haha - dodała inna. 

Maserak przyjaźni się z Lewandowską 

Medialne wystąpienia i udział w popularnym show z pewnością poszerzył jego grono znajomych o co najmniej kilka głośnych nazwisk z polskiego show-biznesu. Do jednej z jego koleżanek zalicza się np. Anna Lewandowska, która zaprosiła tancerza na swój obóz w Dojo Stara Wieś jakiś czas temu. Rafał przybył na camp w roli gościa specjalnego. Oczywiście dla uczestniczek przygotował lekcję tańca. 

 

Może Rafał kiedyś zatańczy z Anną Lewandowską w "Tańcu z gwiazdami"?

Katarzyna Bujakiewicz w majtkach na Instagramie: "Trzy lata temu biegałam z palmą"

 

Ewa Chodakowska nagrała płytę z Joanną Przetakiewicz. Projektantka: "Ratunku!"

Chodakowska i Lewandowska udostępniły wspólne zdjęcie. Królowe polskiego fitnessu zamykają usta hejterom

Więcej o: